Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Elevah wyjście na wysokości - platforma specjalna

Elevah wyjście na wysokości - platforma specjalna
Elevah wyjście na wysokości - platforma specjalna Elevah wyjście na wysokości - platforma specjalna Elevah wyjście na wysokości - platforma specjalna Elevah wyjście na wysokości - platforma specjalna Elevah wyjście na wysokości - platforma specjalna Elevah wyjście na wysokości - platforma specjalna Elevah wyjście na wysokości - platforma specjalna
Brak opinii

ELEVAH SPECIALNY WYJŚCIE NA WYSOKOŚCI - to innowacyjny podnośnik osobowy służący jako wyjście i wejście do stosowania na dużych wysokościach.

Nowoczesna aluminiowa konstrukcja specjalistycznego podnośnika ELEVAH który pozwoli ci wejść do dowolnego miejsca na wysokości dopasowanej do Twoich potrzeb. Jest to wyjątkowy produkt - dostępny tylko na zamówienie. Każdy model jest w 100% dopasowany do wymagań klienta. 

Znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie nie ma możliwości dojścia / wejścia / wyjścia na wysokości. W miejscach składowania różnego typu materiałów na wysokości - przy pomocy wózka widłowego możemy zdjąć całą paletę przedmiotów. Dzięki zastosowaniu tego podnośnika możemy zdjąć jedną sztukę z palety. 

W pełni bezpieczna platforma produkowana jest zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa.

Opinie