Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Pojemniki na odpady segregowalne CAN COLLECTOR I TIDYTOP

Pojemniki na odpady segregowalne CAN COLLECTOR I TIDYTOP
Brak opinii

Pojemniki Can Collector są przeznaczone do mini-zbiórki segregowanych odpadów, takich jak puszki aluminiowe, przeterminowane leki, baterie. Zaprojektowane pod kątem walorów użytkowych i estetycznych, pojemniki mogą być z powodzeniem ustawiane w miejscach publicznych. Wytwarzane z trwałego polietylenu, pojemniki są odporne na działanie promieniowania UV

Ekonomiczne pojemniki do mini-zbiórki odpadów

Pojemniki Can Collector są przeznaczone do mini-zbiórki segregowanych odpadów, takich jak puszki aluminiowe, przeterminowane leki, baterie. Zaprojektowane pod kątem walorów użytkowych i estetycznych, pojemniki mogą być z powodzeniem ustawiane w miejscach publicznych. Wytwarzane z trwałego polietylenu, pojemniki są odporne na działanie promieniowania UV, nie blakną, nie pękają i nie korodują. Mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Mocne i trwałe pojemniki typu Can Collector są jednocześnie lekkie i przenośne. Cecha ta szczególnie przemawia za ich stosowaniem w miejscach o ograniczonej powierzchni. Różnorodność kolorystyczna pozwala na wpasowanie lub wyróżnienie pojemników z otoczenia.

Can Collector są wyposażone w praktyczną, zdejmowaną pokrywę z otworem wrzutowym, który posiada przetestowany mechanizm zamykający, uniemożliwiający wyciąganie jego zawartości. Cały system daje możliwość wykorzystania pojemników nie tylko do zbierania aluminiowych puszek, tworzyw, lecz także wielu innych odpadów, jak przeterminowane leki.

Osłony Tidytop

pozwalają w ekonomiczny sposób zamienić standardową, 205 litrową, metalową beczkę w estetyczny pojemnik do selektywnej zbiórki odpadów, np. aluminiowych puszek, plastikowych butelek, jak i typowych odpadów domowych.

Osłony oraz pojemniki są wykonane z polietylenu odpornego na działanie promieniowania UV, a więc nie blakną, nie pękają i nie korodują. Łatwe w eksploatacji, pomagają utrzymać porządek w punktach zbiórki odpadów, nie wymagają też szczególnych zabiegów konserwacyjnych.

Pojemniki po wykorzystaniu nadają się w 100% do recyklingu.

Pojemniki posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny i pozytywną opinię Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Pojemniki Can Collector i osłony Tidytop są objęte pięcioletnim okresem gwarancji.

 


 

Pojemniki CAN COLLECTOR
Pojemniki TIDYTOP

Opinie