Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Pojemnik na piasek i sól 500l - polietylenowy w 5 kolorach

Pojemnik na piasek i sól 500l - polietylenowy w 5 kolorach
Pojemnik na piasek i sól 300l - polietylenowy w 5 kolorach Pojemnik na piasek i sól 300l - polietylenowy w 5 kolorach Pojemnik na piasek i sól 300l - polietylenowy w 5 kolorach Pojemnik na piasek i sól 300l - polietylenowy w 5 kolorach Pojemnik na piasek i sól 300l - polietylenowy w 5 kolorach
Brak opinii
Pojemność (l)500
Pojemność (kg)720
Wykonany z materiałuPolietylen
Kolory do wyborużółty, zielony, czerwony, niebieski, szary

PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA NIE ZAPOMNIJ PODAĆ KOLORU W przeciwnym razie wyślemy losowy.
Czas dostawy: z magazynu lub do 2 tygodni

Cena netto 1 102,00 zł
Cena brutto 1 355,46 zł

Pojemnik na piasek i sól 500l - polietylenowy w 5 kolorach

Kiedy za oknem spada pierwszy śnieg, w osobach odpowiedzialnych za utrzymanie czystości i bezpieczeństwa wokół domów, firm, przestrzeni publicznej rodzi się potrzeba zakupu pojemnika na piasek i sól, lub innego sorbentu czy kruszywa. Podczas wyboru odpowiedniego produktu, warto wziąć pod uwagę pojemniki na piasek i sól marki ECI, które wykonane są z wysokiej klasy polietylenu odpornego na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

pojemnik na piasek i sól 500 litrów poliuretanowy w 5 wersjach kolorystycznych

Możliwy inny kolor na zamówienie.
Możliwość wstawienia wewnętrznej przegrody.
Możliwość wykonania otworu z daszkiem do pobierania piasku łopatą bez otwierania pojemnika.

To co odróżnia nasz pojemnik na piach i sól, to przede wszystkim czystość w składzie polietylenu. Nie zawiera on żadnych dodatkowych substancji chemicznych, które mogłyby działać negatywnie, powodując pęknięcia czy blaknięcie koloru pojemnika wystawionego na słońcu.

Pojemnik na piasek i sól o pojemności 500 litrów wystarczy zarówno dla domu jednorodzinnego, wielorodzinnego jak i dla firmy która dysponuje placem o który należy zadbać w okresie zimowym. 

Nasz pojemnik na piasek i sól wykorzystywany jest również przez firmy zajmujące się utrzymaniem czystości (a także spółdzielnie mieszkaniowe) na przystankach komunikacji miejskiej, stacjach kolejowych, stacjach paliw itp.

Oferujemy Państwu pojemnik lekki, nie korodujący, nie posiadający zbędnej ilości elementów metalowych które wraz ze zmianą pogody korodują. Odpowiednio zaprojektowany kształt pojemnika sprawia, iż w przypadku deszczu, woda spada na ziemię nie powodując jego zamarznięcie i problem z otwarciem.

Szczelna skrzynia na piasek i sól to podstawa, jeżeli zamierzamy dbać o teren wokół naszego domu lub firmy. Wybierając pojemnik ECI masz pewność że materiał będzie w takim stanie przy wysoce minusowych temperaturach, aby mógł zostać użyty.

Nasze pojemniki posiadają certyfikat i atest umożliwiający na kontakt z żywnością, a to kolejny dowód na to że są najwyższej jakości. Produkt Polski, nie Chiński!.

Przy zakupie powyżej 10 sztuk zadzwoń aby otrzymać rabat.

Dodatkowo, do kupienia osobno: skobel oraz otwór na łopatę

Informacje o pojemniku na piasek i sól

Pojemność zbiornika na piasek i sól w litrach500
Pojemność zbiornika na piasek i sól w kilogramach720
Wykonany z materiałuPolietylen
Kolory do wyborużółty, zielony, czerwony, niebieski, szary
Długość (mm)1190
Glębokość (mm)800
Wysokość (mm)980
Typ zamknięciaskobel
Pokrywadwuwarstwowa

Zobacz wszystkiepojemniki na piasek i sól

Opinie