fbpx

Wciągarka budowlana z masztem – którą wybrać?

Wciągarki budowlane, to urządzenia, za pomocą których – praca na budowie idzie w dobrym tempie. Za ich pomocą możemy podnosić materiału budowlane na pożądaną wysokość. Wciągarki budowlane z masztem, wykorzystuje się głównie przy budowach i remontach budynków. Są także stosowane przy wielu innych pracach. W dzisiejszym artykule, chcielibyśmy zaprezentować kilka modeli, wyposażonych w maszt.

Wciągarka budowlana z masztem

Aby praca na budowie, odbywała się bez jakichkolwiek przestojów i zastrzeżeń, polecamy Państwu markę IMER GROUP – której wciągarki budowlane z masztem, dostarczamy od kilku lat. Cieszą się ogromną popularnością wśród budowlańców.

Kilka urządzeń, spełniających Państwa oczekiwania:

Model AP-150 oferuje udźwig na poziomie 150 kg, lina ma długość 81m, a prędkość podnoszenia wynosi około 30 metrów na godzinę. Kliknij w powyższy obrazek aby zobaczyć kartke produktu.

Kolejne urządzenie, to model ET 150 N, które pracuje pod napięciem 210-235 V, posiada linę długości 4m, a maksymalny udźwig wynosi 150 kilogramów.

Sprawdź również inne wciągniki z naszej oferty.

Wciągnik budowlany linowy ES-150 N, zapewni udźwig na poziomie 150 kg, lina ma długość 31 metrów – i jest to jeden z tańszych, aczkolwiek bardzo wytrzymałych podczas pracy modeli wciągarki budowlanej.

Dla osób, które potrzebują większego udźwigu niż 150 kg, możemy zaproponować urządzenie które zapewni 200 kg, posida linę 31 m a podnoszenie wynosi 19m/min. Cena bardzo atrakcyjna.

Kolejna propozycja urządzenia z udźwigiem na poziomie dwustu kilogramów, z dłuższą – bo aż 51-metrową liną.

Powyższe urządzenie to model Airone 300, który można postawić w dowolnym miejscu, dzięki zastosowaniu specjalnej wanny na materiał, który dzięki swojemu ciężarowi zapewni stabilność konstrukcji. To typowy sprzęt budowlany, gwarantujący trzysta kilogramów udźwigu, 31 metrów liny i ponoszenie 19m/min.

I na koniec, dla na prawdę wymagających budowlańców, wciągnik budowlany o udźwigu aż 500 kg, z liną 43-metrową i podnoszeniam 17m/min.

Przedstawiliśmy Państwu, najkorzystniejsze na rynku wciągarki budowlane z masztem, za pomocą którego prace nabiorą rozpędu.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

1 thought on “Wciągarka budowlana z masztem – którą wybrać?”

  1. Korzystam z ET 200 N na budowach i jestem zadowolonym, nie mogę powiedzieć złego słowa na ten sprzęt – POLECAM. No i udało mi się utargować rabat w ECI 🙂

    Odpowiedz

Leave a Comment

*

code