Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Piła diamentowa EDS 125

Piła diamentowa EDS 125
Brak opinii


Firma EIBENSTOCK jest światowym liderem w produkcji silników do maszyn i urządzeń budowlanych. Niemiecka jakość doceniana jest przez największych producentów urządzeń budowlanych, którzy wykorzystują silniki EIBENSTOCK do własnych urządzeń. Firma istnieje na rynku od 1919 roku i cechuje ją najwyższa jakość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm jeśli chodzi o kontakt z klientem. Europejskie Centrum Innowacyjne oferuje serwis gwarancyjny wszystkich sprzedawanych urządzeń firmy EIBENSTOCK

Piła diamentowa EDS 125 zapewniająca prostopadłe i kątowe do 45° cięcie na sucho i mokro naturalnych kamieni, kamionki, glazury, terakoty. Do urządzenia można podłączyć odkurzacz przemysłowy który zapewni bezpyłową pracę. Precyzyjne i dokładne cięcie zapewni zastosowanie prowadnic ETT. Żywotność urządzenia znacząco wydłuży zastosowany zintegrowany system podawania wody z regulacją przepływu.

Dane Techniczne:

Numer katalogowy:  0660V000
Moc [W]: 1250
Zasilanie [ V AC]: 230
Wrzeciono [mm]: ø 22.2
Zakres prędkości obrotowych [min-1]: 12500
Średnica tarczy [mm]: 125
Masa [kg]: 2,9 


P R O W A D N I C E


Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości, lekkie i poręczne prowadnice przystosowane do przecinarek EDS 125. Ich zadaniem jest dokładne i precyzyjne cięcie płytek ceramicznych wykonanych z takich materiałów jak kamień naturalny oraz kamionka, o maksymalnej grubości nie większej niż 20 mm. Dzięki regulowanej prowadnicy można ciąć płytki prostopadle oraz pod kątem 45°. Mocowanie piły bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Opinie