Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Wózek posypowy ciągnięty ECI-PS 300 litrów, przyczepka do rozsypywania

Wózek posypowy ciągnięty ECI-PS 300 litrów, przyczepka do rozsypywania
Wózek posypowy ciągnięty ECI-PS 300 litrów, przyczepka do rozsypywania Wózek posypowy ciągnięty ECI-PS 300 litrów, przyczepka do rozsypywania Wózek posypowy ciągnięty ECI-PS 300 litrów, przyczepka do rozsypywania Wózek posypowy ciągnięty ECI-PS 300 litrów, przyczepka do rozsypywania Wózek posypowy ciągnięty ECI-PS 300 litrów, przyczepka do rozsypywania Wózek posypowy ciągnięty ECI-PS 300 litrów, przyczepka do rozsypywania Wózek posypowy ciągnięty ECI-PS 300 litrów, przyczepka do rozsypywania
2 opinie (5.0)
Wózek posypowy do zastosowania na największych obszarach ( 300 litrów pojemności )
Koła wykonane z gumy, z bieżnikiem zimowym
Konstrukcja ze stali nierdzewnej i PE
Szerokość rozsiewu regulowana
Oświetlenie złącze 7-bolcowe

Wózek posypowy ciągnięty ECI-PS 300 litrów,  przyczepka na sól i piasek

W okresie zimowym, zwłaszcza w trakcie niskich temperatur miejsca takie jak: chodniki, pasy dla pieszych, ścieżki narażone są na oblodzenie. Wówczas warto pomyśleć o wózkach posypowych - a te dostępne są w naszej ofercie.

Duże powierzchnie, np drogi dojazdowe, parkingi czy place budowy to miejsca w których standardowe wózki posypowe będą mało wydajne. Własnie dlatego stworzono model o pojemności aż 300 litrów nazywany także przyczepką do rozsypywania materiałów sypkich / wózek do posypek ciągnięty.

Pojemnik o wielkości 300 litrów zapewni maksymalnie wydajną pracę w terenie jak i na dużym placu. Koła z oponami gumowymi o wymiarach 16 x 65 wyposażone zostały w bieżniki zimowe, i są umieszczone w tulejach łożyskowych. Regulacja ilości i szerokości rozsiewu, a także wysokości dyszla. Oświetlenie 7-bolcowym wtykiem. Maksymalna prędkość poruszania się wynosi 6 km/h. 

Model ECI-PS 300 litrów jest szybki w montażu i łatwy w obsłudze. Zbiornik z polietylenu jest odporny na korozję. Konstrukcja wykonana została z profili rurkowych lakierowanych. Koła zębate wału umieszczono w aluminiowej tulei. Każdy element, mogący mieć choć przez chwilę kontakt z materiałem posypowym, wykonany jest ze stali nierdzewnej, zapewniając maksymalną żywotność. Użytkownik ma możliwość odłączania napędu - przerwania rozsypywania.

Najważniejsze cechy modelu ECI-PS 300 litrów:

 • Zbiornik o pojemności 200 litrów z PE
 • Koła z oponami gumowymi, bieżnik zimowy, wymiar 16 x 65, tuleje łożyskowe
 • Regulacja szerokości i ilości posypywania
 • Regulacja wysokości dyszla
 • Oświetlenie, wtyk 7 bolców
 • Maksymalna prędkość 6 km/h
 • Do różnych materiałów sypkich
 • Wózek posypowy na duże i ogromne powierzchnie wewnątrz i na zewnątrz
 • Konstrukcja z profili rurkowych lakierowanych
 • Koła zębate wału w aluminiowej tulei
 • Możliwość odłączenia napędu wózka posypowego

Opinie

Zweryfikowany zakup

To jest to!

Konkretny sprzę, tego szukałem i nie żałuję zakupu!

Zweryfikowany zakup

5/5

Konkretny sprzęt!