Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Wózek posypowy do ciągnika ECI-QP 260 litrów do rozsypywania piasku, soli

Wózek posypowy do ciągnika ECI-QP 260 litrów do rozsypywania piasku, soli
Wózek posypowy do ciągnika ECI-QP 260 litrów do rozsypywania piasku, soli Wózek posypowy do ciągnika ECI-QP 260 litrów do rozsypywania piasku, soli Wózek posypowy do ciągnika ECI-QP 260 litrów do rozsypywania piasku, soli Wózek posypowy do ciągnika ECI-QP 260 litrów do rozsypywania piasku, soli
1 opinia (5.0)
Wózek posypowy do zastosowania na największych obszarach ( 260 litrów pojemności )
Do stosowania w ciągnikach rolniczych
Konstrukcja ze stali oraz plastiku
Napęd siewnika w zestawie
Atrakcyjna oferta cenowa

Wózek posypowy do ciągnika ECI-QP 260 litrów do rozsypywania piasku, soli

W okresie zimowym, zwłaszcza w trakcie niskich temperatur miejsca takie jak: chodniki, pasy dla pieszych, ścieżki narażone są na oblodzenie. Wówczas warto pomyśleć o wózkach posypowych - a te dostępne są w naszej ofercie.

Duże powierzchnie, np drogi dojazdowe, parkingi czy place budowy to miejsca w których standardowe wózki posypowe będą mało wydajne. Własnie dlatego stworzono model o bardzo dużej pojemności 260 litrów nazywany także przyczepką posypową noszoną. Model ECI-QP 260 litrów przeznaczony jest głównie dla ciągników.

Pojemnik o wielkości 260 litrów zapewni maksymalnie wydajną pracę w terenie jak i na dużym placu. Wszędzie tam, gdzie tylko uda się dotrzeć. 

Dolna część zbiornika wyprodukowana została z najwyższej jakości stali ocynkowanej, natomiast górna z wysoko-wydajnego plastiku. Rama wykonana jest z rurek stalowych, i zawieszona na nawiasach trzypunktowych kategorii 0+1.  Rozprowadzanie materiału sypkiego (soli, piasku, mieszanki) odbywa się poprzez napędzenie wału napędem, który dostarczany jest wraz z wózkiem ECI-QP 260 litrów.

Najważniejsze cechy modelu ECI-QP 260 litrów:

  • Zbiornik o pojemności 260 litrów
  • Do dużych powierzchni
  • Napęd talerza rozprowadzającego materiał posypowy za pomocą wału
  • Rama z grubych rurek stalowych
  • Trzypunktowy zawias 0+1 w ramie stalowej
  • Zbiornik ze stali i plastiku
  • Przystosowane do ciągników rolniczych małych i dużych

Opinie

Zweryfikowany zakup

Fajna jakość

Fajna jakość wykonania wszystkich elementów rozsiewacza. Napęd działa bezproblemowo, konstrukcja prezentuje się dobrze. Polecam!