Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Wózek posypowy ECI-12L rozrzut 45 cm, 12 litrów pojemności

Wózek posypowy ECI-12L rozrzut 45 cm, 12 litrów pojemności
Wózek posypowy ECI-12L rozrzut 45 cm, 12 litrów pojemności Wózek posypowy ECI-12L rozrzut 45 cm, 12 litrów pojemności Wózek posypowy ECI-12L rozrzut 45 cm, 12 litrów pojemności Wózek posypowy ECI-12L rozrzut 45 cm, 12 litrów pojemności Wózek posypowy ECI-12L rozrzut 45 cm, 12 litrów pojemności Wózek posypowy ECI-12L rozrzut 45 cm, 12 litrów pojemności Wózek posypowy ECI-12L rozrzut 45 cm, 12 litrów pojemności Wózek posypowy ECI-12L rozrzut 45 cm, 12 litrów pojemności
1 opinia (5.0)
Wózek posypowy do zastosowania na małych obszarach ( 12 litrów pojemności )
Koła wykonane z plastiku
Rozrzut materiałów sypkich: max 45 cm
Waga wózka posypowego: 2 kg
Najprostszy i najtańszy model w ofercie ECI

Wózek posypowy ECI-12L rozrzut 45 cm, 12 litrów pojemności

Wraz ze zbliżającą się zimą, rośnie zainteresowanie na wózki posypowe w Polsce i Europie. Są to rozwiązania stosowane zarówno przez osoby prywatne jak i firmy. Służą do rozsypywania materiałów sypkich (piasek, sól, mieszanki uliczne) na placach, chodnikach, ulicach oraz w halach i magazynach, zabezpieczając powierzchnie przed oblodzeniem. Wózki posypowe pomogą zapobiec lodowaceniu magazynu czy placu wokół firmy, tak aby pracownicy mogli bezpiecznie się poruszać. 

Wózki posypowe ECI przeznaczone są dla w głównej mierze dla firm zajmujących się utrzymaniem dróg miejskich i powiatowych, czystości w mieście w okresie zimowym: zabezpieczanie chodników i placów miejskich, firm zajmujących się utrzymaniem czystości i bezpieczeństwa wokół dużych sieci handlowych i firm z siedzibami w wielu miastach Polski i Europy. Jesteśmy wiodącym dostawcą wózków posypowych dla wielu sklepów technicznych i narzędziowych, dzięki czemu możemy zaoferować najbardziej atrakcyjne warunki cenowe.

Wózek posypowy ECI-12L to nasz najmniejszy model

Lekki i łatwy w obsłudze, a także zwrotny wózek posypowy, dzięki któremu bez problemu rozsypiesz piasek i sól w okresie zimowym na szerokość 45 cm. Idealnie nada się do posypywania ścieżek wokół domu lub firmy, zabezpieczając przed lodem i ewentualnymi wypadkami. W okresie letnim ten model wózka może być wykorzystywany do siewu nasion i nawozów różnego typu - co czyni nasz produkt uniwersalnym. Wózek wyposażony został w podpórki postojowe, jego pojemność wynosi 12 litrów. Wykonany w całości z tworzywa sztucznego. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość regulacji rozrzutu.

Najlepsze cechy wózka posypowego ECI-12L:

  • mały, kompaktowy, łatwy w obsłudze
  • wykonany z trwałego tworzywa sztucznego
  • 12 litrów pojemności
  • łatwy dostęp do miejsc w których duży wózek nie byłby wstanie rozsypać piasku, soli
  • podpórki postojowe
  • regulacja rozrzutu
  • niska waga własna: 2 kg
  • maksymalna szerokość rozrzutu 45 cm
  • najtańszy, ale niezawodny model wózka posypowego w ofercie ECI

Opinie

Zweryfikowany zakup

Do wszystkiego

Polecam. Używam do nawożenia trawy, rozsiewania piasku i soli. Uniwersalny. Jakość OK. Cena dobra.