Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców

Wózek posypowy ECI-H29 do rozsypywania piasku i soli pojemność 29 litrów

Wózek posypowy ECI-H29 do rozsypywania piasku i soli pojemność 29 litrów
Wózek posypowy ECI-H29 do rozsypywania piasku i soli pojemność 29 litrów Wózek posypowy ECI-H29 do rozsypywania piasku i soli pojemność 29 litrów Wózek posypowy ECI-H29 do rozsypywania piasku i soli pojemność 29 litrów Wózek posypowy ECI-H29 do rozsypywania piasku i soli pojemność 29 litrów Wózek posypowy ECI-H29 do rozsypywania piasku i soli pojemność 29 litrów Wózek posypowy ECI-H29 do rozsypywania piasku i soli pojemność 29 litrów Wózek posypowy ECI-H29 do rozsypywania piasku i soli pojemność 29 litrów Wózek posypowy ECI-H29 do rozsypywania piasku i soli pojemność 29 litrów
3 opinie (5.0)
Wózek posypowy do zastosowania na średnich obszarach ( 29 litrów pojemności )
Koła wykonane z gumy, z dętką
Konstrukcja z metalu + PE
Szerokość rozsiewu do 3,0 m
Waga wózka posypowego: 11 kg

Wózek posypowy ECI-H29 do rozsypywania piasku i soli pojemność 29 litrów

Wraz ze zbliżającą się zimą, rośnie zainteresowanie na wózki posypowe w Polsce i Europie. Są to rozwiązania stosowane zarówno przez osoby prywatne jak i firmy. Służą do rozsypywania materiałów sypkich (piasek, sól, mieszanki uliczne) na placach, chodnikach, ulicach oraz w halach i magazynach, zabezpieczając powierzchnie przed oblodzeniem. Wózki posypowe pomogą zapobiec lodowaceniu magazynu czy placu wokół firmy, tak aby pracownicy mogli bezpiecznie się poruszać. 

Wózki posypowe ECI przeznaczone są dla w głównej mierze dla firm zajmujących się utrzymaniem dróg miejskich i powiatowych, czystości w mieście w okresie zimowym: zabezpieczanie chodników i placów miejskich, firm zajmujących się utrzymaniem czystości i bezpieczeństwa wokół dużych sieci handlowych i firm z siedzibami w wielu miastach Polski i Europy. Jesteśmy wiodącym dostawcą wózków posypowych dla wielu sklepów technicznych i narzędziowych, dzięki czemu możemy zaoferować najbardziej atrakcyjne warunki cenowe.

Wózek posypowy ECI-H29 umożliwia rozsypywanie piasku i soli na szerokość nawet 3 metrów

Lekki i łatwy w obsłudze, a także zwrotny wózek posypowy, dzięki któremu bez problemu rozsypiesz piasek i sól w okresie zimowym na szerokość 300 cm. Idealnie nada się do posypywania ścieżek wokół dużego domu lub firmy, zabezpieczając przed lodem i ewentualnymi wypadkami. W okresie letnim ten model wózka może być wykorzystywany do siewu nasion i nawozów różnego typu (na dużych terenach) - co czyni nasz produkt uniwersalnym. Wózek wyposażony został w podpórki postojowe, jego pojemność wynosi 29 litrów. Wykonany z metalu oraz tworzywa sztucznego. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość regulacji rozrzutu.

Najlepsze cechy wózka posypowego ECI-H29:

  • kompaktowy, łatwy w obsłudze
  • wykonany z metalu i  trwałego tworzywa sztucznego
  • 29 litrów pojemności
  • łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc
  • podpórki postojowe
  • regulacja rozrzutu
  • niska waga własna: 11,0 kg
  • maksymalna szerokość rozrzutu 300 cm
  • idealny dla dużego domu, średniej wielkości firmy, na place parkingowe

Opinie

Zweryfikowany zakup

Rekomendacja

Dziękujemy za udaną transakcję. Nasza Spółdzielnia skorzystała z oferty firmy ECI w procesie zakupu, dostawy i wdrożenia prawie 45 wózków do rozsypywania piasku i soli w okresie zimowym. Jakość wykonania towaru jest na wysokim poziomie. Nie odnotowaliśmy od roku czasu żądnej usterki, a osoby odpowiedzialne za utrzymanie chodników w odpowiednim stanie w okresie zimowym, rekomendują towar. Polecamy.

Zweryfikowany zakup

Najlepszy

Jeden z najlepszych rozsiewaczy kruszyw z jakim pracowałem, a było ich trochę ;)

Zweryfikowany zakup

Super jakość

Bardzo solidny, dobrze wykonany wózek do rozsypywania piasku i soli, a także innych kruszyw. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie mamy do czynienia z tanią chińską tandetą, a jego użycie to potwierdza. Rekomenduję zakup tego modelu zdecydowanie!