Stürmer Maszyny – relacja ze szkolenia i prezentacji produktów

Firma ECI 19 marca 2019r., miała przyjemność uczestniczyć zarówno w szkoleniu z obsługi maszyn do obróbki metalu, narzędzi warsztatowych, czyszczących, a także brać udział w prezentacji najnowszych produktów marek takich jak: OPTIMUM, METALKRAFT, UNICRAFT, AIRCRAFT, CLEANCRAFT. Szkolenie odbyło się w siedzibie firmy Stürmer Maszyny Sp. z o.o – okleiniarki, szlifierki, strugarki do drewna (Krajowa 13, 62-025 Kostrzyn Wielkopolski)

Poniżej prezentujemy Państwu obszerną foto relację z tego dnia, i zapraszamy do współpracy w zakresie dostaw maszyn i urządzeń w/w marek. Firma ECI jest ich oficjalnym dystrybutorem.

 

Spółka Stürmer Maszyny powstała z myślą o klientach, którzy cenią sobie fachowość obsługi, wysoką jakość oferowanych produktów (maszyn do drewna i metalu) i w razie potrzeby rzetelny i szybki serwis.
Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem zdobytym głównie w firmach niemieckich. Dzięki temu macie Państwo gwarancję, że jakość oferowanych przez nas produktów jak i usług stoi na najwyższym europejskim poziomie.

 

 

FOTO RELACJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *