Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 5 produktów.

Drabiny ewakuacyjne - przeciwpożarowe Polski Producent

Drabiny Ewakuacyjne - mocowane na stałe, kotwione do budynku drabiny służące do bezpiecznego dostępu na dach i ewakuacji podczas pożarów.


Jako firma ECI - Jesteśmy Polskim producentem i wykonujemy drabiny ewakuacyjne głównie ze stali ocynkowanej - na życzenie klientów w ofercie posiadamy drabiny ewakuacyjne ze stali nierdzewnej oraz aluminiowe. Oferujemy również drabiny ewakuacyjne Niemieckiej marki HAILO. Prócz standardowych rozwiązań oferujemy także: drabiny wyłazowe na dach, dojścia do szybów i studzienek. Wszystkie drabiny ewakuacyjne wykonywane są wg. norm obowiązujących w Polsce i Unii Europejskiej.

Drabiny naszej produkcji cechuje trwałość konstrukcji oraz łatwość montażu. W tej chwili drabiny wykonywane są systemowo, dzięki czemu możemy szybko dobrać odpowiednie elementy i moduły tak aby stworzyć produkt który będzie łatwy w samodzielnym montażu.

Firma ECI posiada wykwalifikowaną ekipę montażową drabin ewakuacyjnych oraz niezbędny sprzęt (zwyżka, narzędzia itp)

W porównaniu do konkurencji proponujemy realne termin realizacji, gwarantujemy trwałość konstrukcji - nie wykonujemy drabin z cienkich zwijanych blach tylko z grubych profili stalowych i płaskowników. Antypoślizgowe szczeble + przemyślany projekt skutkuje tym , że nasza drabina ewakuacyjna jest bezpieczna w użytkowaniu.

Drabina ewakuacyjna z koszem ochronnym


Wszystkie produkowane przez nas drabiny ewakuacyjne spełniają przepisy prawa budowlanego oraz wykonywane są w oparciu a aktualnie obowiązujące normy.

Ponadto wykonujemy konstrukcje specjalne na indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Cena drabiny ewakuacyjnej jest płynna i zależy od wybranego wariant, sposobu mocowania do konstrukcji a także od specjalnych uwarunkowań montażowych. Ceny drabin prezentujemy wyłącznie w spersonalizowanych ofertach po zapoznaniu się z warunkami montażu i wymogami klientów.

Drabina ewakuacyjna spełniająca normy bezpieczeństwa

Wszystkie profesjonalnie dostarczane drabiny ewakuacyjne, wykonywane są według obowiązujących przepisów, norm bezpieczeństwa w zakresie zarówno ich budowy, montażu jak i korzystania. W szczególności istotne są normy:

Zamawiając ewakuacyjne w ECI, macie Państwo pewność nie tylko co do jakości, ale przede wszystkim zgodności do obwiązujących w danym kraju przepisów, a także bezpieczeństwa.

Drabiny ewakuacyjne - budowa i akcesoria

Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową budową drabiny ewakuacyjnej. Prezentujemy Państwu wszystkie elementy i akcesoria wykorzystywane do budowy kompletnej drabiny ewakuacyjnej o budowie modułowej.

Drabiny kotwione

Drabina kotwiona, to inaczej drabina mocowana do ściany za pomocą specjalnych uchwytów, dopasowanych do miejsca instalacji. W zalezności od rodzaju montażu, istnieją różnego typu uchwyty montujące, a w niektórych przypadkach, stosuje się rozwiązania dedykowane. Drabiny mogą być kotwione nie tylko do ścian budynków, ale również konstrukcji i budowli różnego typu, z innych materiałów niż ściany budynków. Podczas tworzenia projektu dla drabiny kotiwonej, uwzględnione są dane wytrzymałościowe obejmujące materiał będący podłożem pod instalację drabiny kotwionej.

DRABINY EWAKUACYJNE NA ZAMÓWIENIE

TELEFON: (+48) 77 418 39 85
MAIL: eci@eci.com.plElementy drabin ewakuacyjnych


Zamykanie drabiny pod koszem.

Uniemożliwia wejście na drabinę przez osoby do tego nieupoważnione. Zamykana poprzez kłódkę. Wykonana z tych samych materiałów co drabina..

zamykanie drabiny ewakuacyjnej

Kosz ochronny montowany do drabiny (pałąk zabezpieczający).

Zabezpieczenie przed upadkiem z drabiny. Rozmiar dopasowany do szerokości drabiny. Element przykręcany, wykonywany ze stali czarnej, kwasoodpornej lub aluminium.

Podest spoczynkowy składany.

Stosowany na długich drabinach, jako miejsce na odpoczynek podczas wchodzenia lub schodzenia z drabiny. Wykonany z tych samych materiałów co drabina. Powierzchnia antypoślizgowa.

podest spoczynkowy składany do drabiny ewakuacyjnej

platforma robocza do drabiny ewakuacyjnej pomost roboczy podest

Podest roboczy do drabiny ewakuacyjnej.

Umożliwia wykonywanie czynności różnego typu, od prac remontowych po instalacyjne i serwisowe. Może służyć jako miejsce odpoczynku przy wejściu na bardzo długa drabinę. Wykonany z takich samych materiałów co drabina ewakuacyjna.

Przejście nad attyką.

Podest wykonany z kraty, umożliwiający przejście nad murkiem, attyką z drabiny na dach. Wykonany z tych samych materiałów co drabina.

przejście nad attyką
wspornik do mocowania drabiny ewakuacyjnej

Wspornik do montażu drabiny.

Wspornik służący do zakotwienia i zawieszenia drabiny na ścianie,
lub do konstrukcji stalowej. Wykonany z takiego samego materiału
co drabina lub stali neirdzewnej.Drabiny Ewakuacyjne kotwione:

- (montowane do elewacji, dachu, zbiorników, silosów itp. konstrukcji)


Konstrukcja drabiny:

Drabiny szybowe:

- (mocowane na stałe w studzienkach, szybach) Produkty z tego programu mogą być wykonane w 4 różnych wersjach materiałowych: stal nierdzewna, stal ocynkowana, aluminium lub z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Drabiny szybowe stanowią doskonałe rozwiązanie komunikacyjne dla oczyszczalni ścieków czy prac budowlanych prowadzonych pod ziemią. Drabiny szybowe odpowiadają DIN 18 799-1. Dopełnienie oferty stanowią pokrywy studzienkowe z kominem w różnych wersjach wykonania. Jest to doskonałe zabezpieczenie źródeł wodnych, zbiorników lub ujęć wodnych.

Drabiny ewakuacyjne oraz szybowe są produkowane zgodnie z normami:

Polecamy artykuł w naszej strefie wiedzy:

WSZYSTKO NA TEMAT DRABIN EWAKUACYJNYCH

drabiny ewakuacyjne realizacje

wycena drabiny ewakuacyjnej online