Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 4 produktów.

W naszej ofercie przedstawiamy Państwu nowoczesne znaki drogowe, w których zastosowano technologię led do ich bezpośredniego podświetlenia. Są to znaki drogowe led aktywne, które kierowcy widzą z dużej odległości. Wiele modeli do wyboru, z pulsacyjnym sygnalizatorem Led, migającym lub zmieniającym kolor - w zależności od zapotrzebowania. Niektóre znaki zostały wyposażone w system automatycznego wykrywania osób przechodzących np. przez pasy dla pieszych, co w rezultacie uruchamia sygnalizację świetlną o pieszym na jezdni. Jedną z podstawowych funkcji jest auto podświetlanie całego znaku o ustalonej wieczornej porze dnia.

Znaki drogowe led w wersji aktywnej, mają zastosowanie w miejscach szczególnie narażonych na kolizje drogowe i wypadki z udziałem pieszych, mogą jednak być montowane w dowolnym miejscu, zarówno na drodze publicznej jak i dojazdowej do firmy czy prywatnej posesji. 

Technologia solarna, użyta w ledowych znakach drogowych eliminuje problem braku przyłącza elektrycznego. W połączeniu z automatycznym systemem załączania się podświetlenia, znaki aktywne mogą działać tylko i wyłącznie korzystając z energii słonecznej. To wygodna i stosowana coraz częściej alternatywa dla standardowych znaków drogowych. 

System bezpieczeństwa ruchu drogowego to bardzo ważna i istotna w dzisiejszych czasach sprawa, biorąc pod uwagę zwiększającą się ilośc wypadków na drogach. Właśnie dlatego wyprodukowano profesjonalne i nowoczesne znaki ledowe w technologi solarnej. Zapewniamy najlepszą ofertę cenową na rynku, wysokiej jakości produkty, atrakcyjne koszta dostawy i możliwość montażu.