Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 6 produktów.

Wózek spawaliczny PRO 11 Scorpion

Brak opinii

Wózek spawalniczy model PRO12 Spider

Brak opinii

Wózek spawalniczy model PRO13 Mini Spider

Brak opinii

Wózek spawalniczy model PRO15 Wolf

Brak opinii

Wózek do mechanizacji spawania LIZARD

Brak opinii

Wózek do mechnizacji spawania GECKO

Brak opinii

Wózki spawalnicze to małe urządzenia przeznaczone do automatyzacji procesu spawania metodą MIG/MAG. W znaczącym stopniu ułatwiają spawanie długich elementów wymagających profesjonalnego wykończenia. Wózki spawalnicze współpracują z półautomatycznymi spawarkami. Zadaniem wózków spawalniczych jest wykonywanie spoin pachwinowych, ciągłych oraz przerywanych. Wyższe modele oferują także możliwość wykonywania spoin zakładkowych oraz doczołowych. Dzięki wózkom spawalniczym, możemy wykonać precyzyjne cięcia na blachach różnego rodzaju.

Wózki spawalnicze ECI zasilane są prądem sieciowym w dwóch wariantach 220 / 240 V.

Stabilne i równomierne przemieszczanie się wózków spawalniczych zapewniają wysokiej jakości kółka oraz umiejscowiony w specjalnym miejscu magnes. Wózki mogą pracować na pochylonej powierzchni. Łatwy w obsłudze panel sterowania umożliwia zmianę prędkości posuwu wózków spawalniczych w dowolnej chwili, przerwania i wznowienie spawania, włączenie i wyłączenie magnesu oraz zmianę parametrów spawania. Wózki spawalnicze posiadają wyłączniki końcowe.

Wózki spawalnicze stosuje się w dużych firmach zajmujących się profesjonalnym spawaniem dużych i długich elementów. Dzięki nim, zautomatyzujesz proces produkcji w swojej firmie. Są niezawodne, trwałe przez lata.

W ofercie ECI znajdziesz 7 modeli najlepszych wózków spawalniczych. Są używane przez setki klientów. Nie zajmujemy się sprzedażą tanich, awaryjnych oraz mało precyzyjnych wózków spawalniczych.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, odpowiadamy na wszystkie pytania. Doradzimy, bo mamy doświadczenie!.