Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 7 produktów.

Piły taśmowe do drewna, pilarki - największy wybór!

Piły taśmowe przeznaczone są do użytku w profesjonalnych warsztatach stolarskich. Umożliwiają sprawną obróbkę drena oraz materiałów drewnopodobnych, takich jak płyty mdf, obs, sklejka itd. Jest to podstawowe narzędzie tnce każdego profesjonalnego stolarza. Piły taśmowe wykorzystywane są również w przydomowych warsztatach przez amatorów czy hobbystów.  Posiadamy w naszej ofercie maszyny do drewna różnego typu.

Precyzyjne pilarki taśmowe

Oferowane przez nas pilarki taśmowe cechuje wysoka jakość zastosowanych komponentów oraz precyzyjność w działaniu. Marka HOLZSTAR którą oferujemy, stawia wyłącznie na jakość, precyzje i bezpieczeństwo. Odpowiednio zaprojektowane komponenty zapewnią bezawaryjną pracę przez wiele lat, a precyzyjne przyrządy pomiarowe zagwarantują najdokładniejsze cięcie.

W zależności od Państwa potrzeb, należy dobrać urządzenie o odpowiedniej wielkości, funkcjonalności, mocy silnika oraz innymi parametrami. Jestesmy do dyspozycji w przypadku pytań od poniedzialku do piątku w godzinach od 07:30 do 15:30 / tel. (+48) 77 418 39 85 lub mail: eci@eci.com.pl

Profesjonalne pilarki taśmowe do drewna

Oferowane przez nas maszyny stolarskie HOLZSTAR i HOLZKRAFT zdobyły uznanie na rynkach Europejskich dzięki jakości jaką oferują, a także bezawaryjność. Zapraszamy do zakupów.