Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 2 produktów.

Widły do wózka widłowego

Brak opinii

Przedłużki wideł do wózka widłowego

Brak opinii

W tym miejscu prezentujemy Państwu nasz asortyment wideł i przedłużki do wideł do wózka widłowego. Jest to praktyczny osprzęt do wózków widłowych , który pozwoli na sprawne podnoszenie i transport bliski ładunków o nietypowych gabarytach i wymiarach.

Dostarczamy Państwu wyłącznie najlepszej jakości przedłużki wideł i widły wózka widłowego wykonywane z mocnych i trwałych materiałów zgodnych z wymaganiami normy PN/M-06521 w zakresie projektowania, a także normy ISO 2328 i normy PN/M-84702 w zakresie ogólnych badań i wymagań.

Możemy zaproponować Państwu widły do widlaka oraz przedłużenie do wideł wykonywane z materiałów antyelektrostatycznych i antypoślizgowych, a także zaoferować Państwu wykonawstwo przedłużek wideł lub samych wideł do wózka widłowego o nietypowych wymiarach.

Widły do wózków widłowych i przedłużenie do wideł od ECI – gwarancja najwyższej jakości i pełnej kompatybilności

Możemy zaproponować Państwu widły wózka widłowego o standardowych długościach od 800 do 1000 mm o udźwigu od 800 x 500 do 3000 x 50 kg x mm. Nasz asortyment składa się z solidnie wykonanych wideł do wózka widłowego o przekroju od 80 x 40 do 150 x 60 mm x mm, o klasach karetki: II A, III A, IV A, II B, III B, IV B.

Oferowane przedłużki wideł do wózka widłowego wykonywane są z profilowanego materiału oraz posiadają sworzeń zabezpieczający przed zsuwaniem się przedłużenia do wideł. Standardowo proponujemy Państwu przedłużki wideł o długości 1400 mm, jednak możemy również zaoferować przedłużenie do wideł wykonywane w innych wymiarach.

Przedłużki do wideł ECI cechują się udźwigiem od 1500 do 8000 kg, a ich masa wynosi od 1,2 kg/100mm do 5,5 kg/100 mm.

Sprawdź nasze widły do wózków widłowych i przedłużki wideł

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pozostałym osprzętem do wózków widłowych . Oferujemy Państwu najlepsze produkty pochodzące od sprawdzonych producentów oraz spełniające wszelkie wymagania, normy i atesty. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.