Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 63 produktów.

Piły taśmowe do metalu, przecinarki taśmowe do cięcia metalu

Strona główna Piły taśmowe do metalu, przecinarki taśmowe do cięcia metalu

Piły taśmowe do metalu, przecinarki taśmowe do cięcia metalu

To urządzenia do cięcia materiałów, znajdujące zastosowanie w niemalże każdym warsztacie i firmie produkcyjnej. Niezależnie od tego, czy pracujesz z drewnem, tworzywem czy metalami - mamy dla Ciebie przecinarkę do prac zarówno lekkich, jak i ciężkich. Oferujemy wyłącznie modele pił tasmowych, które działają przez wiele lat i są sprawdzone przez tysiące użytkowników. Są to maszyny niemieckiej marki OPTIMUM, która zawsze oferuje urządzenie bardziej dopasowane do potrzeb od konkurencji. Więcej informacji uzyskasz w zapytaniu ofertowym.

Przecinarka piła taśmowa 230 / 400 V

Przecinarka taśmowa to bardzo funkcjonalne i łatwe w obsłudze urządzenie.Ich główną zaletą jest duża dokładność cięcia, stosunkowo cicha i bezpieczna praca ponieważ nie wytwarzają iskier oraz temperatury w przeciwieństwie np. do przecinarek tarczowych. Posiadamy maszyny zarówno o napięciu 230 V jak i 400V, oferujące sprawne - ręczne, pół automatyczne i automatyczne cięcie.Trwałe i niezawodne narzędzie do wykonywania ciągłych prac to dzisiaj podstawa zachowania ciągłości produkcyjnej. Warto zainteresować się rozwiązaniami które są sprawdzone i polecane przez innych. Takie są przecinarki i piły taśmowe oferowane przez ECI, poczynając od małych i lekkich modeli przeznaczonych do ręcznych prac majsterkowych, wyposażenia mobilnych serwisów, lub jako wyposażenie na budowie, poprzez uniwersalne przecinarki idealnie sprawdzające się w usługowych zakładach ślusarskich i rzemieślniczych oraz mniejszej produkcji, do najbardziej zaawansowanych przecinarek półautomatycznych i przecinarek automatycznych przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych. Posiadamy w ofercie przecinarki wyposażone m. in. w regulację prędkości posuwu taśmy, regulowane prędkości opadania, regulację kąta cięcia, układ chłodzenia cieczą itd. oraz akcesoria, takie jak np. podajniki rolkowe i stojaki  oraz taśmy tnące. Dodatkowo piłę taśmową można w zasadzie dowolnie dobrać do gabarytów ciętych materiałów.


Oferujemy przecinarki przeznaczone do cięcia różnego rodzaju materiałów oraz charakteru wykonywanych prac. W zależności od potrzeb, przygotujemy odpowiednią ofertę.

Nie wiesz jaką przecinarkę wybrać? Zapraszamy do krótkiego poradnika.

Po szczegółową ofertę i więcej informacji zapraszamy do naszego działu handlowego - kontakt