Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 2 produktów.

Drabiny ze stali kwasoodpornej, drabina z kwasówki

Drabiny ze stali kwasoodpornej, zwane potocznie kwasówkami, to nic innego jak drabiny nierdzewne, jednak wykonane z innych mieszanek stali, bardziej odpornych na działania kwasów różnego pochodzenia. Stosowane są między innymi w przemyśle chemicznym. Typowym zastosowaniem drabiny ze stali kwasoodpornej jest zbiornik wodny z chlorowaną wodą lub chlorem, w stałym zanurzeniu.

Drabiny kwasowe używa się w oczyszczalniach ścieków, w miejscach związanych ze stałym zakwaszeniem powietrza lub cieczy której drabina dotyka. Są bardziej trwałę na korodowanie w momencie występowania związków chemicznych na które drabina nierdzewna nie jest całkowicie odporna. Drabina stalowa nierdzewna z kwasoodpornej stali, jest nie tylko droższa, ale przede wszystkim odporna na wszystkie wymienione sytuacje.

Drabina ze stali kwasoodpornej - na zamówienie

Drabiny z kwasówki nie są dostepne opcjonalnie w sklepie internetowym. To produkty na zamówienie, których realizacja poprzedzana jest projektem, rysunkami technicznymi i ustaleniami między klientem a wykonawcą. Fima ECI jest producentem drabin ze stali kwasoodpornej. Zapraszamy do wspólpracy w zakresie produkcji drabin z kwasówek. Realizujemy zamówienia zarówno pojedyncze jak i hurtowe, posiadamy własną produkcję, a drabiny ze stali kwasoodpornej są produkowane według norm bezpieczeństwa.

Dane kontaktowe

Telefon: (+48) 77 418 39 85

E-MAIL: eci@eci.com.pl