Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
W tej kategorii nie ma produktów.
Drabiny aluminiowe Drabiny aluminiowe 3x16

  Drabina aluminiowa 3x16

  Drabiny aluminiowe, składające się z trzech cześci, każda po 16 szczebli - zapewnią dostęp do miejsc na wykości nawet 12,5m. W ofercie ECI znajdują się tylko drabiny z certyfikatami oraz spełniające normy bezpieczeństwa. Każda drabina 3x16 musi być bezpieczna w użytkowaniu, gdyż praca na dużej wysokości wiąże się z niebezpieczeństwem. Właśnie dlatego profesjonalne drabiny aluminiowe 3x16, wyposażono w dodatkowe elementy stabilizujące drabinę.

  Drabiny aluminiowe 3x16

  Każdą drabinę aluminiową 3x16 można wykorzystać na trzy sposoby, jako rozstawną, przystawną lub rozkładaną. Zastosowanie jest niemalże dowolne, ponieważ drabiny tego typu stosowane są do wykonywania wielu różnorodnych prac. Niektóre modele posiadają możliwość rozstawiania na schodach, co czyni jest drabinami wielofunkcyjnymi.

  Decydując się na zakup drabin 3x16 należy wziąć pod uwagę rozmiar transportowy drabiny, który przekracza 4m. Przewożenie drabiny może być utrudnione. W głównej mierze tej długości drabiny 3x16 są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z bardzo wysokimi sufitami, lub przed bydynkami.

  Najważniejsze cechy drabin aluminiowych 3x16