Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 17 produktów.

Podnośnik do beczek

Brak opinii

Podnośnik magazynowy

Brak opinii

Podnośnik do przemysłu farmaceutycznego

Brak opinii

Podnośnik specjalny

Brak opinii

Podnośnik specjalistyczny

Brak opinii

Podnośnik do obsługi autobusu

Brak opinii

Podnośnik specjalny kod 214

Brak opinii

Podnośnik specjalny kod 225

Brak opinii

Elevah 400 XL - wysokość robocza 4 m

Brak opinii

Podnośnik mobilny specjalny

Brak opinii

Podnośniki na zamówienie to profesjonalne urządzenia umożliwiające wykonywanie określonych czynności na wysokości. Już na etapie projektowania urządzenia, ustala się, do czego będzie ono przystosowane. Są to podnośniki innowacyjne, znacząco upraszczające proces produkcji i obsługi Państwa przedsiębiorstwa.

Wykonaliśmy podnośniki na zamówienie dla wielu przedsiębiorstw w Polsce i za granicą, które służą przez lata i nie ma co do nich jakichkolwiek zastrzeżeń ze strony użytkowników. To świadczy zatem o tym, że wszystkie zostały idealnie dopasowane do wymogów zamawiających.

Podnośniki na zamówienie, wykonania specjalne

- to np. podnośnik do beczek, magazynowy, dla przemysłu farmaceutycznego, dojście do wysokiej maszyny, podnośnik do obsługi autobusu, tramwaju czy ciężarówki (tira), platforma samojezdna, podnośnik do beczek z winem, platforma umożliwiająca dostęp do wykonywania prac przy wysokich ścianach i sufitach.

Jesteśmy w stanie zaprojektować urządzenie dopasowane wyłącznie do pracy w Państwa przedsiębiorstwie, w wyznaczonym miejscu i o określonych parametrach działania. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem konstruktorskim w celu rozmowy na temat Państwa wizji urządzenia doskonałego, spełniającego oczekiwania.

Konstrukcje wykonywane są z aluminium, uzyskują wszelkie zgody UDT oraz spełniają normy bezpieczeństwa jakie są wymagane. To rozwiązania specjalistyczne, takie których nie kupi się w żadnym sklepie. Czas realizacji zależy od poziomu zaawansowania i aktualnego obłożenia produkcji naszej firmy.

Z podnośników na zamówienie korzystają sektory energetyczne, przemysłowe, budowlane i magazynowania. 

Przeglądając nasz katalog "Podnośniki na zamówienie" mogą Państwo zobaczyć, z jakiego typu projektami mieliśmy do czynienia.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!