Podnośniki na zamówienie, specjalistyczne, dopasowane do wymagań - ECI

Podnośniki na zamówienie

Wyświetlanie 1 - 17 z 17 wyników
Wyświetlanie 1 - 17 z 17 wyników

Podnośniki na zamówienie to profesjonalne urządzenia umożliwiające wykonywanie określonych czynności na wysokości. Już na etapie projektowania urządzenia, ustala się, do czego będzie ono przystosowane. Są to podnośniki innowacyjne, znacząco upraszczające proces produkcji i obsługi Państwa przedsiębiorstwa.

Wykonaliśmy podnośniki na zamówienie dla wielu przedsiębiorstw w Polsce i za granicą, które służą przez lata i nie ma co do nich jakichkolwiek zastrzeżeń ze strony użytkowników. To świadczy zatem o tym, że wszystkie zostały idealnie dopasowane do wymogów zamawiających.

Podnośniki na zamówienie, wykonania specjalne

- to np. podnośnik do beczek, magazynowy, dla przemysłu farmaceutycznego, dojście do wysokiej maszyny, podnośnik do obsługi autobusu, tramwaju czy ciężarówki (tira), platforma samojezdna, podnośnik do beczek z winem, platforma umożliwiająca dostęp do wykonywania prac przy wysokich ścianach i sufitach.

Jesteśmy w stanie zaprojektować urządzenie dopasowane wyłącznie do pracy w Państwa przedsiębiorstwie, w wyznaczonym miejscu i o określonych parametrach działania. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem konstruktorskim w celu rozmowy na temat Państwa wizji urządzenia doskonałego, spełniającego oczekiwania.

Konstrukcje wykonywane są z aluminium, uzyskują wszelkie zgody UDT oraz spełniają normy bezpieczeństwa jakie są wymagane. To rozwiązania specjalistyczne, takie których nie kupi się w żadnym sklepie. Czas realizacji zależy od poziomu zaawansowania i aktualnego obłożenia produkcji naszej firmy.

Z podnośników na zamówienie korzystają sektory energetyczne, przemysłowe, budowlane i magazynowania. 

Przeglądając nasz katalog "Podnośniki na zamówienie" mogą Państwo zobaczyć, z jakiego typu projektami mieliśmy do czynienia.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017