Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 3 produktów.

Drabiny teleskopowe - wielofunkcyjne, mobilne

Drabiny teleskopowe oferowane przez ECI są przeznaczone do wielu zastosowań. Dzięki swojej budowie, umozliwającej składanie do niewielkich rozmiarów, czynią je niezastąpionymi w wielu przypadkach. Po złożeniu, drabina teleskopowa zajmuje tak mało miejsca, że może być prenoszona w niemalże dowolny sposób. Teleskopowe wielozadaniowe narzędzie, które umożliwi Ci pracę na wysokości, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Z drabin teleskopowych korzystają wszyscy, zarówno przy domach jak i w warsztatach, a przede wszystkim w terenie. Są wykonywane z najwyższej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia i warunki atmosferycze.

Drabina teleskopowa do zadań specjalnych!

Drabinę teleskopową można zabrać ze sobą wszędzie, do domu, pracy, na wyjazd slużbowy celem wykonania np. pomiarów wysokich elementów. Używa ją się również podczas przeglądów technicznych czy napraw pojazdów np. ciężarowych.  Drabiny teleskopowe umożliwiają wejście na wysokość nawet 4,80 metra.

Antypoślizgowe stopnie stosowane w drabinach teleskopowych zwiększają bezpieczeństwo podczas wchodzenia i schodzenia. Na dole drabiny znajduje się szeroka stopa która gwarantuje odpowiednią stabilność teleskopówek. Całkowia możliwość zlożenia to cecha wyłączna tych drabin.

W naszej ofercie drabiny teleskopowe: