Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 21 produktów.

ES 545 - Maszyna do czyszczenia na sucho

Brak opinii

STR 500 - Maszyna wielozadaniowa

Brak opinii

STR 702S - Maszyna do wielu zadań

Brak opinii

Profesjonalne maszyny czyszczące - dla wielu branż. Sprawdzone od lat modele urządzeń w ofercie ECI.

Maszyny czyszczące przeznaczone dla branży budowlanej, do prac takich jak czyszczenie małych powierzchni i schodów, czyszczenia natryskowego, polerowania, czyszczenia natryskowego posadzek twardych, renowacji i zacierania jastrychu, czyszczenia dużych powierzchni, czyszczenia na sucho, polerowania na wysoki połysk, polerowanie i odkurzania, zacierania żywic, renowacji posadzek, automatyczne zamiatanie i mycie powierzchni.

Posiadamy w ofercie urządzenia zasilane prądem elektrycznym oraz wersje z silnikiem spalinowym, dostosowując się tym samym do zapotrzebowania rynku.

Maszyny czyszczące to urządzenia o prostej budowie, łatwe w obsłudze , transporcie i serwisowania. Przeznaczone w głównej mierze dla firm budowlanych które zajmują się wykańczaniem lokali pod oddanie właścicielowi.

W ofercie ECI są również maszyny czyszczące ( automatyczne ) których zastosowanie to zamiatanie, mycie, polerowanie i nabłyszczanie powierzchni w halach sportowych, supermarketach, biurach firmowych , korytarzach i wszelkich pomieszczeniach biurowych.

Po więcej informacji zapraszamy do poszczególnych zakładek z produktami. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszą firmą. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.