Maszyny czyszczące

na stronę
Wyświetlanie 1 - 15 z 21 wyników
Wyświetlanie 1 - 15 z 21 wyników

Profesjonalne maszyny czyszczące - dla wielu branż. Sprawdzone od lat modele urządzeń w ofercie ECI.

Maszyny czyszczące przeznaczone dla branży budowlanej, do prac takich jak czyszczenie małych powierzchni i schodów, czyszczenia natryskowego, polerowania, czyszczenia natryskowego posadzek twardych, renowacji i zacierania jastrychu, czyszczenia dużych powierzchni, czyszczenia na sucho, polerowania na wysoki połysk, polerowanie i odkurzania, zacierania żywic, renowacji posadzek, automatyczne zamiatanie i mycie powierzchni.

Posiadamy w ofercie urządzenia zasilane prądem elektrycznym oraz wersje z silnikiem spalinowym, dostosowując się tym samym do zapotrzebowania rynku.

Maszyny czyszczące to urządzenia o prostej budowie, łatwe w obsłudze , transporcie i serwisowania. Przeznaczone w głównej mierze dla firm budowlanych które zajmują się wykańczaniem lokali pod oddanie właścicielowi.

W ofercie ECI są również maszyny czyszczące ( automatyczne ) których zastosowanie to zamiatanie, mycie, polerowanie i nabłyszczanie powierzchni w halach sportowych, supermarketach, biurach firmowych , korytarzach i wszelkich pomieszczeniach biurowych.

Po więcej informacji zapraszamy do poszczególnych zakładek z produktami. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszą firmą. Odpowiadamy na wszystkie zapytania.

Najczęściej kupowane

Dane kontaktowe

Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel:
Kamil Pyclik
Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85
FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie
Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017