Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 9 produktów.

Szlifierki budowlane

Szlifierki budowlane to urządzenia przeznaczone dla profesjonalnych firm budowlanych i remontowych. Są to maszyny które wykonają wiele zadań w trakcie budowy jak i przy jej wykończeniu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szlifierki budowlane z silnikiem elektrycznym lub spalinowym. Niektóre z modeli wyposażone zostały w zbiorniki na wodę, a co za tym idzie - są one dostosowane do pracy na mokro. Zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem posiadamy maszyny budowlane małe jak i duże, ręczne oraz ze specjalnym uchwytem do prowadzenia, przy dużych urządzeniach. Mniejsze szlifierki budowlane umożliwiają mniej wydajną pracę, natomiast te duże (z naszej oferty) przeznaczone są do prac najcięższych. Wszystkie gwarantują wydajną pracę, i maksymalną żywotność.


Większość szlifierek budowlanych (szlifierek do betonu) to maszyny wielofunkcyjne które pozwolą na prace takie jak:

Szlifierki budowlane ECI to maszyny typu: DSM Szlifierki, BEF Frezowanie, Maszyny wielozadaniowe STR, EU Ultra-High-Speed, Jednotarczówki, EP ultra szybkie maszyny, BEG Zacierazki do betonu, Szlifierki ręczne DSM, STS Odkurzacze.

Niektóre z funkcjonalności szlifierek budowlanych, profesjonalnych maszyn budowlanych to:

Każdy z modeli różni się od siebie funkcjonalnością z którą warto zapoznać się na etapie doboru urządzenia. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy - zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, odpowiadamy na każde zapytanie, posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w dostarczaniu szlifierek budowlanych w Polsce i za granicą.