Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 6 produktów.

Kontenery przechylne wysypowe z klapą

Brak opinii

Pojemnik przechylny z kółkami

Brak opinii

Kontener wysypowy z podwójnym dnem

Brak opinii

Kontener wysypowy

Brak opinii

Kontenery samowyładowcze - koleby

Brak opinii

Kontenery przechylna wysypowe z oferty ECI, służą do transportowania różnego typu materiałów sypkich oraz innego rodzaju materiałów. Najpopularniejsze rodzaje kontenerów przechylnych wysypowych to:

Kontener na gruz narażony jest nierzadko na uderzenia masywnych brył kruszonych fragmentów muru i elementów konstrukcyjnych, spuszczanych z wyższych kondygnacji budynku poprzez rękaw. Ważne zatem, by wykonany był z solidnego materiału i posiadał konstrukcję zapobiegającą odkształceniom. Kontener na odpady budowlane od ECI to gwarancja pewności i solidności.Przechylny kontener na odpady zapewnia łatwą i szybką pracę dzięki ułatwionemu opróżnianiu z poziomu wózka widłowego poprzez zwolnienie blokady. Pojemniki przechylne dostępne są standardowo w trzech rozmiarach. Kontener na gruz przechylny wysypowy może być wyposażony w klapę, która ochroni ładunek przed rozwiewaniem i zamakaniem w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych. W ramach wyposażenia opcjonalnego kontener na gruz może zostać uzupełniony o zestaw kółek skrętnych, które pozwolą uniezależnić się od dostępu do wózka widłowego.

Kontener - koleba przeznaczony jest przede wszystkim do transportu towarów sypkich przy użyciu wózka widłowego lub dołączonych do kontenera kół. Tego rodzaju kontener poprzez swoją formę umożliwia łatwe opróżnianie przez swobodne pochylenie. Po rozładowaniu kontener samoczynnie wraca do pozycji pionowej.Kontener - koleba wyposażony jest w tunele ułatwiające obsługę przy pomocy wózka widłowego.W naszej ofercie znajdą Państwo również kontenery na gruz z podwójnym dnem, które umożliwią oddzielenie materiału stałego od cieczy. Dolna przegroda wyposażona jest w spust, dzięki czemu możliwe będzie odprowadzenie wody ze składowanego gruzu poza kontener. Rozwiązanie to sprawdzi się podczas rozbiórki gruzu po zalaniu, który częściowo wysuszyć można jeszcze przed transportem, zmniejszając tym samym ciężar. Każdy pojemnik na gruz wyposażony jest w kółka z różnych rodzajów tworzywa umożliwiające przemieszczanie po dowolnej nawierzchni. Dla większego bezpieczeństwa kontener z klasy o najwyższych gabarytach i nośności wyposażony jest przy kółkach również w hamulec, który zapobiegnie niekontrolowanemu stoczeniu.

Zobacz pozostały osprzęt do wózków widłowych.