Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
W tej kategorii nie ma produktów.
Drabiny Drabiny 3-elementowe

  Drabiny trójelementowe 

  Drabiny 3-elementowe to również drabiny wielofunkcyjne. Umożliwiają wiele konfiguracji, dzięki którym ich zastosowanie może odbyć się w dowolnym miejscu, do dowolnie wybranego celu. To drabiny uniwersalnego przeznaczenia dla każdego, do domu, firmy, warsztatu, hali, biurowca, dla firm remontowo-budowlanych, hurtowni spozywczych i wszędzie tam,gdzie tylko przyda nam się wielofunkcyjność drabiny.

  Drabina 3-elementowa

  Drabina 3-elementowa może z powodzeniem być wykorzystana jako drabina przystawna, za pomocą której, wejdziemy na wysokość nawet dwunastu metrów od ziemii. Pozwoli nam to na wykonanie prac na dachach lub przy ścianach budynków. Może posłużyć również do pracy przy bardzo wysokim słupie lub drzewie. To jedna funkcjonalnosć drabiny 3-elementowej, która juz może zostac zastosowana w wielu przypadkach i potrzebach, a co za tym idzie - i miejscach.

  Drabiny trójelementowe posiadają certyfikaty TUV i zostały wykonane w oparciu o normy bezpieczenstwa, w tym np. oznaczoną kodem EN 131, potwierdzającą jej dopasowanie do prac na dużych wysokościach i zapewnienie o bezpieczeństwie podczas korzystania, poprzez wykonanie według narzuconych warunków dotyczących bezpieczeństwo uzytkownika drabiny.

  Niektóre drabiny posiadają funkcję rozstawiania, jako mini rusztowania, składaja się z trzech elementów i są to tzw. drabiny przegubowe / drabiny wielofunkcyjne.

  Drabiny 3-elementowe to jedne z najpopularniejszych pod względem sprzedaży drabiny. Drabiny te mozna w łatwy sposób przechowywać, i nie zajmują one wiele miejsca, a dodatkowo są lekkie i wygodne. Niektóre modele posiadają dodatkową funkcję umożliwiająca rozstawienie drabiny na schodach.

  W nanszej ofercie znajdziecie Państwo drabiny trójelementowe takich marek jak Faraone, Zarges, Krause

  Jak wybrać drabinę 3 elementową?

  Przede wszystkim, musimy wiedzieć na jaki okres czasu chcemy kupić drabinę - jak długo ma nam służyć. W ECI posiadamy drabiny z średniej i wysokiej półki. Nie sprzedajemy tanich, słabej jakości drabin. Decydując się na drabinę ze średniej półki, wybieracie Państwo jakość w przystępnej cenie, z ewentualnymi ograniczeniami funkcjonalności. Wysoka półka drabin trójelementowym rózni się tym, że posiadają one dodatkowe funkcje takie jak np. rozstawianie na schodach, przeguby, dodatkowe akcesoria itd.

  Jakiej długości ma być drabina? - to jeden z kluczowych elementów doboru drabiny z trzema elementami. Powinnismy okreslić na jakiej wysokości będziemy wykonywać naszą pracę, tak aby słuzyła nam możliwie jak najczęściej i w wielu przypadkach.

  Wysokość robocza - wysokość drabiny to jedno, a wysokość robocza to drugie. W zależności od ilości stopni i wysokości drabiny okresla się maksymalną wysokość roboczą, jaką oferuje dany model drabiny 3-elementowej. Od wysokości ostatniego szczebla na którym może stac użytkownik drabiny, dodajemy standardowy wzrost, w związku z czym obliczana jest tzw. wysokość robocza. To główny wymiar, który powinien być okreslony w procesie doboru drabiny trójelementowej przez każdego.