Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 8 produktów.

Drabiny dwustronne - wysokość robocza do 5,00 m

Lekkie w użytkowaniu, wygodne, nie zajmują dużo miejsca, są trwałe, wykonane z najwyższej jakości surowców - drabiny dwustronne. Każda drabina dwustronna, przydaje się zarówno w gospodarstwie domowym, firmie budowlanej, warsztacie jak i biurowcu do wykonywania prac naprawczych i remontowych różnego typu. 

Drabina dwustronna spełniająca normę PN-EN 131

Oferowane przez nas drabiny ze szczeblami z obu stron, są produktami profesjonalnymi, o czym świadczy norma PN-EN 131. Kupując dobrej jakości drabinę dwustronną w naszym sklepie, macie Państwo pewność wykorzystania jej przez długie lata. To za sprawą jakości surowców z których zostaa wykonana. Bezpieczeństwo podczas korzystania z drabiny dwustronnej jest dla nas najważniejsze. Wlaśnie dlatego, oferujemy wyłącznie produkty spełniające normy bezpieczeństwa i posiadające odpowiednie certyfikaty.

W naszej ofercie drabin dwustronnych:

Drabina dwustronna - wysokość pracy do 5 metrów

Mając na uwadze wykorzystanie drabiny z możliwością wejścia z obu stron, przygotowaliśmy typoszereg, który zapewni możliwość wykonywania pracy zarówno na wysokości  jednego, dwóch lub trzech metrów, jak i pięciu. Od teraz, niemalże w każdym budynku, bez problemu - wykonasz niezbędne czynności, dzięki dopasowanej wysokości drabiny dwustronnej.