Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 2 produktów.

To cięższe i wyższe podnośniki a niżeli seria ELEVAH.
Podnośniki serii PKS cechują się wyższym podnoszeniem - do 12 metrów pracy.
Na platformie może jednocześnie pracować dwoje pracowników. Oprócz tego platforma jest wysuwana.
Samojezdność w podnośnika serii PKS zapewniona jest do maksymalnej wysokości podnoszenia.
Daje to komfort pracy, ponieważ np przy pracach serwisowych na dużych wysokościach, operator aby przesunąć podnośnik nie musi co chwilę opuszczać kosza, aby przejechać metr lub dwa.
Dzięki temu oszczędzamy czas pracowników, a co za tym idzie, również pieniądze.

Podnośniki ELEVAH Seria PKS służą do pracy na zewnątrz.


Podnośniki oprócz pracy wewnątrz pomieszczeń mogą być stosowane także do prac zewnętrznych - np naprawa fasady budynków, czyszczenie okien, serwisowanie oświetlenia oraz innych pracach serwisowych na wysokościach.

Dzięki zachowaniu kompaktowego wymiaru podnośniki osobowe PKS możemy przewozić małymi autami osobowymi z przestrzenią ładunkową. Zastosowanie opcjonalnego systemu załadunku lub ramp samochodowych daje możliwość podjazdu podnośnika po znacznym przechyle i automatycznym załadowaniu podnośników na samochód osobowy do 3,5 tony. Wymiary PKS oraz ich masa pozwalają nawet na transport podnośników windą w pomieszczeniach.

Oprócz wersji standardowych w ofercie ECI znajdują się specjalne podnośniki PKS serii C które dopasowywane są pod potrzeby naszych klientów. Projektowane były z myślą o użytkownikach którzy stosują je w winiarniach do układania i podejmowania beczek z winem. Tworzone zostały głównie we Włoszech na potrzeby wielu lokalnych winiarni. W związku z rozwojem branży w Polsce zostały one udostępnione i przystosowane do sprzedaży także w Polsce.

Podnośniki PKS na zamówienie - jeśli poszukują Państwo rozwiązania niestandardowego którego nie znaleźliście na naszej stronie to nie ma problemu. Nasza firma posiada dział inżynierów i konstruktorów dla których nie ma słowa "nie da się". Możemy wykonać wstępną darmową kalkulację budżetową rozwiązania które będzie dla Państwa satysfakcjonujące. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych lub kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Proszę też pamiętać o tym , że im więcej otrzymamy danych wejściowych, tym bardziej oferta zostanie dopasowana do Państwa potrzeb.