Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 35 produktów.

Osprzęt do wózków widłowych

Platforma robocza do wózka widłowego

5 opinii (5.0)

Kontenery przechylne wysypowe z klapą

Brak opinii

Pojemnik przechylny z kółkami

Brak opinii

Kontener wysypowy z podwójnym dnem

Brak opinii

Kontener wysypowy

Brak opinii

Kontenery samowyładowcze - koleby

Brak opinii

Kontener z otwieranym dnem osiatkowany

Brak opinii

Kontener do obracanych wideł

Brak opinii

Kontener z uchylną burtą czołową

Brak opinii

Uchwyt do transportu beczek

Brak opinii

Pług do odśnieżania

Brak opinii

Widły do wózka widłowego

Brak opinii

Przedłużki wideł do wózka widłowego

Brak opinii

Dociskacz

Brak opinii

Ostroga do wózka

Brak opinii

Ostroga, trzpień montowany na widły wózka

Brak opinii

Karetka Przesuwana

Brak opinii

Ostroga do wózka widłowego na karetkę

Brak opinii

Pazur dociskowy

Brak opinii

Zamiatarka M-Sweeper 900

Brak opinii

Wysięgnik z hakiem na widły

Brak opinii

Wysięgnik z hakiem na karetkę

Brak opinii

Trawersa na widły

Brak opinii

Trawersa przestawna - wysięgnik z hakiem

Brak opinii

Aby w pełni wykorzystać potencjał rozwojowy firmy, warto zadbać o to, by nie zaniedbywać możliwości, jakie kryje w sobie jej park maszynowy - również ten o funkcji pomocniczej. Pojazd wyposażony w odpowiedni osprzęt do wózków widłowych potrafi obsłużyć wiele zadań wykraczających poza funkcje czysto transportowe - wszystko dzięki pomysłowym nakładkom na widły. W ramach indywidualnych potrzeb firmy, pojazd wyposażony w odpowiedni osprzęt do wózków widłowych z powodzeniem zastąpić może droższy sprzęt specjalistyczny, taki jak pług śnieżny czy dźwig i oszczędzić załodze kłopotliwych i żmudnych prac fizycznych.

W dzisiejszych czasach większość firm zajmujących się produkcją posiada wózek widłowy. Dzięki rozwiniętym zdolnościom i możliwościom projektowania coraz to nowszych rozwiązań innowacyjnych, możemy z wózka widłowego zrobić prawdziwego pomocnika wielu prac!. 

Akcesoria do wózka widłowego

Aby wykonać pracę na wysokości, często wynajmuje się dźwigi i specjalistyczne podnośniki. Teraz jest to możliwe przy użyciu platformy roboczej do wózka widłowego. Zbieranie, transportowanie i opróżnianie gruzu kojarzy nam się z kontenerem dostarczanym przez firmę zajmującą się odpadami. Kontenery z otwieranym dnem, samowyładowcze, przechylne i wysypowe sprawią że samemu sobie poradzisz!. W zimie, do wózka widłowego doczepić można pług do odśnieżania, ograniczając koszta związane z usuwaniem nadmiaru śniegu. Jeżeli zachodzi potrzeba przetransportowania długiego materiału, można a nawet trzeba, zastosować przedłużki do wideł. Twój wózek widłowy to prawdziwy kombajn do wielu prac. Wykorzystaj to. Zamiatarka, to kolejne urządzenie dostosowane do pracy z wózkiem widłowym. Dzięki niej, teren twojej firmy pozostanie zawsze czysty. Ponadto, istnieją również takie akcesoria jak: ostroga do wózka, karetka przesuwna, dociskacz, pazur dociskowy, paleta do transportu butli z gazami technicznymi, trawersy

Jesteśmy wiodącym producentem osprzętu do wózków widłowych w Polsce. Mało tego, nasze produkty znakomicie radzą sobie za granicą. Nasi klienci wracają po kolejne udoskonalenia dla wózka widłowego, tworząc z niego narzędzie jakim nigdy nie było.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo osprzęt do wózków widłowych w szerokim wyborze. Znalazły się tu między innymi trawersy do transportu ładunków gabarytowych, szufle do towarów sypkich czy kosze - platformy dostosowane do transportu osób. Proponowany przez nas osprzęt do wózków widłowych wykonywany jest zgodnie z obowiązującymi normami i posiada wymagane oznakowanie i dokumentację.

Osprzęt do wózków widłowych pozwoli w sprytny i ekonomiczny sposób usprawnić funkcjonowanie firmowego magazynu i tym samym zwiększyć obroty bez uszczerbku dla budżetu.