Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 15 produktów.

Drabina stalowa

Wykonując prace w domu, warsztacie, garażu, ogrodzie - często potrzebujemy dostać się do miejsca, które znajduje się na wysokości ponad naszego wzrostu. Wówczas z pomocą przychodzą drabiny stalowe, które pozwolą na wykonanie niezbędnych czynności. Proste czynności takie jak: sięganie do sufitu, dostęp do najwyżej położonych półek w garażu, uzyskanie możliwości przycięcia drzewostanu w ogrodzie, teraz nie będzie już problemem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drabiny stalowe, przeznaczone do rożnego typu prac wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Stal użyta do produkcji drabin, zapewnia ich pewną stabilność i bezpieczeństwo podczas korzystania. Elementy wykończeniowe, takie jak stopki, poręcze wykonywane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Każda drabina stalowa przechodzi test obciażeniowy przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Stal z której wykonywane są nasze drabiny jest cynkowana, a dodatkowo - dla zainteresowanych klientów, umożliwiamy jej malowanie metodą natryskową, lub proszkowo (dodatkowo płatne opcje). 

Drabiny stalowe - różne rodzaje i rozmiary

Wybór drabiny wykonanej ze stali może stanowić nie lada wyzwanie, a przyczyną tego jest mnogość dostępnych na rynku modeli. W ECI postawiliśmy na sprawdzone modele drabin stalowych, i je Państwu oferujemy. Są to modele, które sprawdziły się w ostatnich latach naszym dotychczasowym klientom. Są wszechstronne, stosunkowo lekkie, i w dobrej cenie.

Wybierając drabinę stalową, musimy wiedzieć o czego będzie nam potrzebna, i na jakiej wysokości ma umożliwiać nam pracę.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drabiny stalowe - wysokość robocza do 6m.

Podział drabin stalowych:

Jaką drabinę stalową wybrać?

Przede wszystkim musimy wiedzieć, na jaką wysokość potrzebujemy się dostać. Następnie, w jaki sposób będzie wykonywana praca, w jakim miejscu - czy potrzebujemy drabiny przystawnej, a może rozstawnej? Przystawną dostawiamy do ściany, konstrukcji, płotu, drzewa - tak aby była stabilna, natomiast rozstawną, gdziekolwiek - jest to drabina stalowa wolnostojąca. Dodatkowo dwustronna umożliwia wejście przez dwie osoby jednocześnie. 

Udźwig w drabinach stalowych wynosi przeważnie 150 kg na szczebel, warto jednak zwrócic uwagę na opis wytypowanego modelu drabiny na karcie produktu, aby potwierdzić specyfikację techniczną.

W przypadku problemów z doborem drabiny stalowej, zapraszamy do kontaktu.

Drabiny stalowe dopasowane do potrzeb klientów

Niektórzy klienci, poszukując drabiny stalowej mają na myśli:

Uprzejmie Państwa informujemy, iz posiadamy w ofercie wszystkie wymienione powyżej rodzaje drabin, zapraszamy do działu: DRABINY