Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 1 produkt.

Drabina aluminiowa 3x11

Drabiny trzyelementowe z jedynastoma stopniami, wykorzystywane są do prac na dużych wysokościach - sięgających nawet 9m. Cechują je wysoka jakość wykonania. Drabina aluminiowa 3x11 musi być wykonana z najlepszych komponentów, ponieważ praca na niej wiąże się zawsze z ryzykiem upadku z dużej wysokości. Właśnie dlatego, dostarczamy Państwu drabiny aluminiowe 3x11 spełniające surowe normy bezpieczeństwa i odpowiednie certyfikaty.

Drabiny aluminiowe 3x11

W naszej ofercie drabina aluminiowa 3x11, która spełni oczekiwania najbardziej wymagającyh użytkowników. Dostarczana wraz z gwarancją, odpowiednio spakowana by zapobiedz jakiemukolwiek uszkodzeniu na czas transportu. Firmy zajmujące się serwisowaniem dużych powierzchni biurowych, sal, kin, teatrów, centr handlowych, a także sprzątaniem i świadczeniem usług wymagających wykonywania pracy na dużej wysokości - z powodzeniem, wykorzystują nasze drabiny aluminiowe 3x11.

Ile kosztuje drabina aluminiowa 3x11?

W zależności od wytypowanego przez Państwa modelu drabiny, ceny wahają się od kilkuset, do nawet kilku tysięcy złotych. Dzięki widocznym cenom większości produktów, w łatwy sposób można dokonać zakupu w anszym sklepie, nie odczuwając jednocześnie konieczności kontaktu telefonicznego. Ceny drabin 3x11 uzaleznione są od: