Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
W tej kategorii nie ma produktów.

Drabiny aluminiowe 3x17

Drabiny aluminiowe Drabiny aluminiowe 3x17

Drabina aluminiowa 3x17

Drabiny wielofunkcyjne trzyelementowe z łączą ilością 51 stopni, to rozwiązania które pozwolą na wykonanie niezbędnych prac na wysokości nawet 13 metrów. Wykonane z najwyższej jakości surowców: aluminium oraz elementów z tworzyw sztucznych w formie wykończeń, i antypoślizgowych elementów. Drabiny aluminiowe 3x17 można wykorzystywać w trzech funkcjach: przystawnej, rozstawnej i rozkładanej.

Drabiny aluminiowe 3x17

Drabiny 3x17 posiadają wzmocnienia które gwarantują bezpieczeństwo podczas pracy na 13m wysokośći. Dodatkowo, wszystkie dostarczane są z certyfikatem TUV, a ponadto spełniają wymagania niezbędnych norm bezpieczeństwa w zakresie wykorzystywania do prac na dużych wysokościach.

Drabina aluminiowa 3x17 umożliwia wykonywanie czynności naprawczych, monterskich lub remontowych w miejscach z sufitem na wysokości do 13m. Może być także wykorzystywana przed budynkiem. Wszystkie drabiny aluminiowe 3x17 są odporne na działania warunków atmosferycznych. 

Drabiny aluminiowe 3x17 o udźwigu 150 kg / szczebel

Każdy szczebel w drabinie 3x17 ma udźwig 150 kilogramów, a test każdego z nich odbył się pod obciążeniem 300 kilogramów. To drabiny z najwyższej półki jakościowej.

Cechy szczególne