Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 17 produktów.

CRAFT-TIG 201 DC P PULSE – spawarka TIG DC

Brak opinii

Spawarki (inwertorowe) to najpowszechniej znane i używane urządzenia spawalnicze. Znajdują zastosowanie w firmach produkcyjnych, warsztatach ślusarskich, a także w przydomowych warsztatach.

Jakie parametry spawarki MIG/MAG są ważne w procesie doboru odpowiedniego urządzenia?
Warto zwrócić uwagę na producenta, cenę, wyposażenie opcjonalne, maksymalny prąd spawania [A], chłodzenie, zasilanie [V], rodzaj podajnika drutu, funkcję pulsu, sterowanie synergiczne, funkcję lutospawania, zabezpieczenie [A]. Każda z funkcji niesie za sobą udogodnienie dla spawacza. Jeżeli nie wiesz, jakich funkcji potrzebujesz - skontaktuj się z Nami, porozmawiajmy na temat twojej firmy i produktów jakie wytwarzasz, będziemy mogli wówczas zaproponować najlepszą spawarkę dla twojej firmy.

Oferowane przez ECI spawarki marki HOLZMANN to urządzenia oferujące maksymalny prąd spawania od 100 do 210 A, oraz średnicy elektrody od 2 do 5 mm.

Posiadamy urządzenia wielofunkcyjne, odpowiedzialne nie tylko za spawanie, ale również szybkie i precyzyjne, cięcie stali węglowej, stopowej, mosiądzu i miedzi. Te urządzenia wielofunkcyjne posiadają strumień plazmy umożliwiający łatwe cięcie.