Drabiny do obsługi pojazdów, cystern, pociągów, czołgów, samolotów - ECI

Drabiny do obsługi pojazdów

Wyświetlanie 1 - 16 z 16 wyników
Wyświetlanie 1 - 16 z 16 wyników

W tym miejscu oferujemy Państwu kompleksowe systemy drabin i podestów przeznaczonych do obsługi, konserwacji i różnorodnych prac serwisowych pojazdów.Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą drabin, podestów i platform roboczych.

Drabiny do obsługi cystern

Oferujemy Państwu najwyższej jakości drabinę do cystern z regulowaną wysokością podnoszenia, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort eksploatacji. Nasza oferta obejmuje wyłącznie najwyższej jakości platformy zabezpieczone kabłąkiem, co marginalizuje konieczność stosowania dodatkowych zabezpieczeń. Każda z naszych drabin do obsługi cystern posiada niezbędne atesty i spełnia normy bezpieczeństwa.

Drabiny do obsługi pojazdów szynowych i maszyn

Platformy ze schodami do obsługi pociągówtramwajów i pojazdów szynowych oraz innych maszyn pozwalają na sprawne prace konserwacyjne i ich obsługę zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferowane podesty wykonane są z lekkiego i mocnego aluminium, wyposażone są w barierki, poręcze oraz schody, które pozwalają na pracę przy bocznych ścianach maszyn. W skład naszej oferty wchodzą jedno- i dwustronne platformy do obsługi pociągów, maszyn rolniczych i budowlanych oraz innych dużych pojazdów, które pozwalają na ich kompleksową obsługę.

Podesty maszynowe do obsługi maszyn, samolotów i helikopterów

Oferta ECI składa się również z profesjonalnych podestów-rusztowań do obsługi jachtów, helikopterów oraz samolotów. Każdy z naszych produktów wykonany jest zgodnie z krajowymi i europejskimi normami, a także spełnia wszelkie atesty i wymogi związane z konserwacją oraz zasadami BHP przy pracach przy budowie i konserwacji jachtów i samolotów.

Podesty, drabiny i platformy do obsługi pojazdów wojskowych, opancerzonych i czołgów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą specjalistycznych, wykonywanych na specjalne zamówienie podestów, rusztowań i platform roboczych do obsługi czołgów i pojazdów  opancerzonych. Oferta Europejskiego Centrum Innowacji na podesty do obsługi czołgów i pojazdów wojskowych to jedyna taka oferta w kraju. Jesteśmy bezpośrednim dostawcą tego typu rozwiązań w Polsce oraz na świecie.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Służymy fachową radą oraz pomocą na każdym etapie współpracy.


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017