Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 15 produktów.

Wózki posypowe, wózek do rozsypywania piasku i soli, materiałów sypkich, przyczepki posypowe

Wózki posypowe przeznaczone dla osób prywatnych i firm w których nie ma możliwości lub potrzeby użycia posypywarek mechanicznych. Oferujemy różne wielkości zasobników wózków, od 17 do 60 litrów. Produkt wykorzystywany przede wszystkim do sypania piasku i soli. Wysoka wydajność, długa żywotność i najlepsza cena na rynku.

W łatwy i szybki sposób umożliwi rozsiewanie soli i piasku na ścieżkach, alejkach, chodnikach, oraz bardzo wąskich uliczkach ( np. dojazdowych i osiedlowych ).

Pojemnik wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego zarówno na temperatury powyżej 30 stopni jak i minus 20.

Standardowa pojemność najczęściej wybieranego wózka do rozsypywania piasku wynosi 35 litrów. W zestawie otrzymają Państwo wybrany model wraz z wysokiej jakości kołami gumowymi z szerokimi oponami, zapewniającymi łatwą jazdę po mocno zaśnieżonych i oblodzonych drogach oraz na nierównościach.

W okresie letnim, wózek może z powodzeniem być używany do rozsiewania nasion lub nawozów, w ogrodach i na polach uprawnych.