Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 19 produktów.

Płyty traserskie typ ARP

Brak opinii

Płyty traserskie typu TLN

Brak opinii

Płyty montażowe żebrowane typu RR

Brak opinii

Płyty montażowe monolityczne typ RM

Brak opinii

Kostki ustawcze typ AW

Brak opinii

Mocowania skrzynkowe typ KW

Brak opinii

Stoły teowe typu BT

Brak opinii

Stoły ustawcze typ ST-A

Brak opinii

Stoły ustawcze typ ST-B

Brak opinii

Stoły ustawcze typ ST-C

Brak opinii

Kątowniki ustawcze typ WS

Brak opinii

Kątowniki mocujące typ WSN

Brak opinii

Kątowniki ustawcze typ STW

Brak opinii

Podpory ustawne Typ VS

Brak opinii

Podpory ustawne Typ VSK

Brak opinii

Podpory nastawne typ BE

Brak opinii

Stelaż uniwersalny typ UU

Brak opinii

Stelaż typ SU

Brak opinii

Szafka typ US

Brak opinii

Żeliwne Płyty montażowe i systemy mocujące

C:UsersECI-ROBOCZYDesktoptechnika pomiarowa stole.jpg

Płyty montażowe i systemy mocujące konstruowane są w sposób umożliwiający ich uniwersalne zastosowanie. Uwzględniając obciążenia powierzchni roboczej, sposób wykonania żebrowania wewnątrz płyt, szerokość i wysokość płyt montażowych dostosowywana jest do indywidualnych wymogów klienta. W przypadku ekstremalnych wymogów dotyczących obciążeń przeprowadzane są obliczenia typu FEM. Po procesie odlewu płyty poddawane są obróbce na frezarkach CNC. Dostępne są wersje płyt montażowych z rynnami odprowadzającymi oleje lub np. wodę. Istnieje możliwość łączenia pojedynczych płyt w sekcje robocze o dużych powierzchniach roboczych. Ustawienie i zamocowanie płyt odbywa się przy pomocy elementów ustawczych dobieranych indywidualnie pod kątem oczekiwanych obciążeń.

Kątowniki mocujące umożliwiają indywidualne możliwości mocowania detali i narzędzi w centrach obróbczych CNC. Cechują się solidnym i precyzyjnym wykonaniem ze specjalnego żeliwa, posiadają otwory mocujące do blatu roboczego. Standardowy zakres kątowników mocujących obejmuje rozmiary od 100 x 150 mm do 3500 x 1500 mm. Wielkość i liczba rowków typu T jest dowolnie wybierana przez klienta.

Charakterystyka kątowników mocujących:

Stoły mocujące i traserskie

Stoły mocujące i traserskie są wykonane z gęstego żeliwa specjalnego z dodatkiem stali. Powierzchnie są obrabiane zgodnie z normą DIN 876/III. Wyższa jakość powierzchni zgodnie z DIN 876/I jest wykonywana na życzenie klienta. Stoły mocujące są dostosowane do Państwa wymagań w zakresie długości, szerokości i wysokości. Położenie i wielkość rowków w kształcie litery T, jak również dokładność powierzchni są określane przez klienta. System mocujący może być dowolnie wybierany na istniejącej płycie mocującej - tradycyjnie za pomocą śrub mocujących lub jako system mocujący z punktem zerowym. Stolle oferuje również standardowe stoły mocujące typu BT, ST-A, ST-B i ST-C, które można znaleźć w katalogu standardowym.

Kostki mocujące

Czterostronna kostka mocująca z rowkami mocującymi ma wiele możliwości wyrównywania i mocowania przedmiotów obrabianych podczas obróbki mechanicznej. Z tą kostką zaciskową oferujemy Państwu do pięciu powierzchni zaciskowych. Rowki zgodnie z DIN 650 są wykonywane w górnej powierzchni mocowania. Dostępne są również inne rozmiary rowków wg DIN 650 od 12-42 mm. Aby kostka była optymalnie przystosowana do mocowania we wszystkich pozycjach, możliwa jest oczywiście również indywidualna obróbka kostki zaciskowej.

Zintegrowane systemy mocujące z punktem zerowym

Systemy mocowania z punktem zerowym zapewniające bardzo precyzyjną dokładność powtarzalności. Systemy mocujące z punktem zerowym są zintegrowane z płytami mocującymi, paletowymi stołami mocującymi, kątownikami lub wieżami mocującymi według specyfikacji klienta. Pozycja i typ systemu mocowania są ustalane przez Państwa i dostosowywane do warunków istniejącego systemu mocowania. System mocowania punktu zerowego może być dostarczony jako w pełni zmontowany zespół.

Wieże mocujące do obróbki poziomej i wieloosiowej

Wieże mocujące do mocowania przedmiotów obrabianych w obróbce poziomej lub wieloosiowej są bardzo precyzyjne i trwałe dzięki specjalnemu żeliwu z dodatkiem stali, są produkowane indywidualnie, zgodnie z życzeniem klienta w zakresie wysokości, szerokości i głębokości. Powierzchnia stopy jest dostosowana do opcji montażu maszyny do obróbki. Powierzchnie mocowania mogą być zaprojektowane z otworami montażowymi i gwintowanymi, rowkami T lub systemami mocowania punktu zerowego. W przypadku zastosowania systemu mocowania punktu zerowego, system może być dostarczany jako w pełni zmontowana jednostka.

Łoża maszynowe do obrabiarek

Łoża o długości do 9000 mm długości i ciężary odlewów do 25 ton. Obróbka do 20 metrów długości  - wieloczęściowe łoża maszyn mogą być obrabiane w jednym procesie obróbki.

Podciśnieniowe systemy mocowań

Płyty z systemem podciśnieniowego montażu detali stanowią optymalne rozwiązanie w szybkich zautomatyzowanych procesach obróbki. Płyta mocująca staje się elementem składowym Państwa obrabiarek. Podciśnieniowa technika mocowania gwarantuje szybkie i bezpieczne mocowanie różnych elementów roboczych.

Stoły paletowe

Stoły do mocowania palet do obrabiarek według specyfikacji klienta. Te stoły paletowe są napędzane przez system prowadnic, albo umieszczane bezpośrednio na stołach maszyn. Położenie i wielkość rowków w kształcie litery T, jak również dokładność powierzchni są określane przez klienta. System mocujący może być dowolnie wybierany na istniejącej płycie mocującej - tradycyjnie za pomocą śrub mocujących lub systemów mocujących z punktem zerowym.

Stanowiska testowe

Opracowujemy standardowe płyty stołów testowych dla różnych procesów testowych. Płyty mocujące są często podstawowym elementem stanowisk badawczych i są wykorzystywane w wielu różnych procesach badawczych. Panele zgodne ze standardem są ułożone pod względem szerokości, długości i wysokości w zależności od zastosowania i są zazwyczaj ułożone z izolacją przeciwwibracyjną, aby zapewnić maksymalną precyzję i niezawodność. Mogą to być obciążenia statyczne lub dynamiczne o bardzo wysokich lub niskich częstotliwościach.

Płyty pomiarowe

Płyty pomiarowe produkowane są zgodnie z normą DIN 876 I; II; III. W zależności od wielkości i wagi mierzonych detali, indywidualnie do zastosowania w zakresie długości i szerokości zgodnie z wymaganiami klienta. Rowki w kształcie litery T, otwory i linie znakowania są obrabiane dokładnie według Państwa specyfikacji. Możliwa jest również specjalna obróbka boczna do montażu maszyn pomiarowych.