Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 19 produktów.

Mieszarka EHR 14.1 S + C3 120

Brak opinii

Mieszarka EZR 2.2 R R/L

Brak opinii

Mieszarka do zapraw suchych i mokrych MIX 60

Brak opinii

Mieszarka do zapraw MIX 120 Plus

Brak opinii

Mieszarka do zapraw SPAIN 15 A

Brak opinii

Mieszarka EHR 15 SB + C3 120

Brak opinii

Mieszarka EHR 20 S

Brak opinii

Mieszarka EHR 23/2.3 S

Brak opinii

Mieszarka AUTOMIX 1800 / 1801

Brak opinii

Mieszarka automatyczna Automix 1801

Brak opinii

Mieszarka automatyczna Automix 90

Brak opinii

Mieszarka spalinowa EHR 750 B

Brak opinii

Mieszarka EHR 18.1 S Set

Brak opinii

Mieszarka dwuwrzecionowa EZR 22 R R/L Set

Brak opinii

Mieszarki do zapraw (mieszadła elektryczne ) to narzędzia budowlane gwarantujące sprawne przeprowadzenie remontu, oraz odpowiednie przygotowanie materiałów do jego wykonania. Optymalny pobór prądu dla mieszarki dobrej jakości to 1400 W. Urządzenie wyposażone w wysoki moment obrotowy to gwarancja udanej pracy przy suchych zaprawach.

Wysokiej klasy mieszarki do zapraw, zwłaszcza te, które wykorzystuje się na okrągło podczas budów i remontów powinny być również wyposażone w opcje takie jak dwa biegi, wyższe obroty (bieg pierwszy), drugi natomiast - obroty niższe z przeznaczeniem do mieszania materiałów o niższej konsystencji.

W oferowanych przez ECI mieszarkach do zapraw przyciski regulacji, włączniki zostały umiejscowione tak, aby nie przeszkadzały w wygodnej pracy. Potencjometr prędkości mieszania to wygodna funkcja, która sprawdzi się w wielu przypadkach. Obudowy mieszarek wykonano z najwyższej jakości tworzywa i elementów stalowych, gwarantując tym samym duza odpornosc na uszkodzenia i gwarancję wielu lat poprawnego działania.

Mieszarka wyposażona jest w silnik elektryczny oraz specjalnie zaprojektowane mieszadło do zapraw różnego rodzaju. Urządzenia te posiadają specjalnie zaprojektowane uchwyty, umożliwiające trzymanie obiema rękami. Wydajne silnik zostały zaprojektowane tak, aby gwarantowany zapas mocy w przypadku próby ich przeciążenia.

Wolny bieg zapewnia urządzeniom rozpoczęcie mieszania zapraw z wolną prędkością, co zaopobiega rozpryskowi materiału.

Mieszarki elektryczne stosowane są najczęściej do mieszania zapraw, klejów, farb i lakierów.

Jeżeli potrzebują Państwo solidnego partnera w przygotowaniu odpowiedniej zaprawy czy kleju - nie warto inwestować w wiertarkę ze specjalnym uchwytem do mieszania. Od tego są profesjonalne mieszarki. A nawet jedna. I to na wiele lat!