Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 28 produktów.
Drabiny Schodki aluminiowe, z podestem

Schodki aluminiowe anodowane SGA FARAONE

Brak opinii

Schodki aluminiowe składane Toppy XL

Brak opinii

Schodki dwustronne składane treppy

Brak opinii

Schodki aluminiowe - budowa

Dzięki bardzo szerokim stopniom są bezpieczne podczas ściągania przedmiotów z wysokości. Szerokie i głębokie stopnie ułatwiają wchodzenie i sprawiają, że stopa posiada większą powierzchnię przylegania. Schodki najczęściej występują jako schody (tzw taborety) z jednostronnym wejściem oraz obustronnym wejściem.

Zastosowanie:

Schodki służą do pracy na małych wysokościach gdzie liczy się szybki i bezpieczny dostęp. Najczęściej stosowane są w sklepach biurach, szafach z aktami. Schodki aluminiowe stosuje się przeważnie do prac na wys. do 1 metra. Dzięki opcji składania zajmują mało miejsca podczas ich parkowania.

Ergonomia:

Większość modeli posiada wystający pałąk ponad ostatni stopień dzięki któremu możemy przytrzymać się ręką podczas wchodzenia. Niektóre modele schodków aluminiowych wyposażone są w torby na narzędzi i półki do odkładnia przedmiotów.

Opcjonalnie:

Schodki mogą być wyposażone w kółka do przesuwania samohanowne lub zamocowane z tyłu - działają po lekkim przechyleniu schodków w kierunku jazdy.

Schodki w wykonaniu specjalnym:
Na życzenie klienta wykonujemy też schodki w formie podestów, platform roboczych, schodów specjalnych na zamówienie.
Wykonanie takie może być aluminiowe, lub stalowe. Zamiast blach ryflowanych możemy zastosować specjalne kraty Wema. Wykonujemy też schodki i podesty ze stali nierdzewnej przeznaczone głównie to zakładów w których przetwarzana jest żywność. Posiadają one atest PZH.

Normy
Prawie wszystkie schodki aluminiowe wykonywane są wg. normy EN-131 lub EN 14122 jako środki dostępu do maszyn.
Schodki posiadają wymagane ustawowo oznaczenia, deklaracje zgodności i instrukcje obsługi.