Ostroga do wózka, trzpienie do widlaka, ostrogi. - ECI

Ostroga do wózka

Wyświetlanie 1 - 2 z 2 wyników
Wyświetlanie 1 - 2 z 2 wyników

W tej kategorii prezentujemy Państwu praktyczne i solidnie wykonane ostrogi do wózków widłowych. Oferujemy Państwu wyłącznie sprawdzone ostrogi (trzpienie) do widlaka, które wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Europejskie Centrum Innowacyjne współpracuje wyłącznie z czołowymi producentami ostróg do wózka widłowego, dzięki czemu mają Państwo gwarancję pewnych zakupów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Oferta ECI to sprawdzony osprzęt do wózków widłowych – postaw na solidną ostrogę transportową

Oferowany Państwu trzpień do wózka widłowego doskonale sprawdzi się w transporcie bliskim kręgów oraz innych materiałów zrolowanych, m.in.: szpul z drutem, papierem, czy dywanów. Oferowana ostroga do wózka widłowego pozwala na efektywne transportowanie elementów wymagających wielu punktów mocujących. Ostrogi do widlaka sprawdzą się również do rozładunku długich kontenerów. Ostrogi do wózków widłowych zaczepiane są na płycie czołowej widlaka za pomocą tulei lub zaczepów, a także montowane są na widły wózka.

Bogaty wybór trzpieni (ostróg) do wózka widłowego w najlepszych cenach

Oferujemy Państwu wyłącznie sprawdzone ostrogi transportowe spełniające wszelkie normy w zakresie projektowania (PN/M-06521), w zakresie ogólnych badań (PN/-84702) oraz w zakresie wymagań i norm ISO 2328. Każdy trzpień do wózka widłowego znajdujący się w naszej ofercie posiada niezbędne atesty oraz spełnia wymagania krajowe i unijne pod względem higieny i bezpieczeństwa pracy.

Dysponujemy ostrogami o udźwigu od 1500 do 6000 kg, których masa oscyluje na poziomie od 100 do 250 kg. Tak szeroki asortyment ostróg do widlaków sprawi, że z łatwością dopasują Państwo ostrogę transportową do swoich potrzeb oraz specyfiki rozładowywanych i załadowywanych towarów.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Pracownicy ECI kompleksowo wesprą Państwa podczas podejmowania zakupowej decyzji. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałego osprzętu do wózków widłowych znajdującego się w naszej ofercie.


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017