Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 8 produktów.

W naszej szerokiej ofercie pojemników i zbiorników znajdziecie Państwo najpopularniejsze rozwiązania przeznaczone na gromadzenie oleju napędowego. Posiadamy kilkanaście modeli zbiorników na olej opałowy. Ich głównym zastosowaniem jest magazynowanie oleju opałowego w celach dalszego wykorzystania do ogrzewania. Drugi rodzaj zbiorników przeznaczony jest do tankowania maszyn i pojazdów (olejem napędowym). Wykonane z najzwyklejszych tworzyw sztucznych zapewniają długowieczność, i mogą być stosowane wewnątrz pomieszczeń, są szczelne, czyste, i nie śmierdzą, a na dodatek dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

Zbiorniki na olej opałowy które dostarczamy od lat naszym klientom, spełniają wszelkie wymagania stawiane nam przez nadzór budowlany, posiadają odpowiednie certyfikaty, w tym znak CE. Zbiorniki na olej napędowy są tej samej jakości!.

Zbiorniki są przeznaczone zarówno dla domów indywidualnych jak i do przemysłowego zastosowania.
W ofercie ECI: zbiorniki jedno- i dwupłaszczowe, zbiorniki mobilne na olej przepracowany, na biodiesla, przenośne zbiorniki z dystrybutorem paliwa (fuelmaster), zbiorniki do przechowywania oraz kompletne systemy do dystrybucji paliwa.

Głównym materiałem z jakiego tworzonych jest większość pojemników na olej, jest polietylen. Niektóre zbiorniki z Naszej oferty wytworzone są specjalną metodą tworzenia dwóch warstw polietylenu, różniących się od siebie właściwościami, tworzące jedną ścianę zbiornika. Takie innowacyjne rozwiązanie sprawia że każdy tego typu zbiornik jest rozwiązaniem gwarantującym maksymalnie długą żywotność i zabezpiecza przed problemami. Ściany zbiornika wykonane są tak, aby zarówno zapach jak i promieniowanie UV nie były dla użytkowników jakimkolwiek problemem.

Umożliwiamy wybór zbiorników na olej mieszczących od 200 do 9000 litrów oleju. Niektóre, wybrane  modele posiadają kontrolę ilości oleju, wraz ze zdalną możliwością sprawdzania. Aby wybrać takie rozwiązanie - zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Konstrukcje niektórych zbiorników umożliwiają ich łączenie, tworząc większe zapasy oleju wszędzie tam, gdzie zużywa się go bardzo dużo.

Zbiorniki po kilkudziesięciu latach będzie można bez problemu poddać recyklingowi. Do tego czasu nic się z nimi nie stanie, ponieważ są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne.