Wózki aluminiowe EXPRESSO. Wózek aluminiowy dla twojego biznesu. - ECI

Wózki expresso

Wyświetlanie 1 - 10 z 10 wyników
Wyświetlanie 1 - 10 z 10 wyników

Wózki aluminiowe Expresso to absolutnie podstawowe wyposażenie służące do małogabarytowego transportu bliskiego. Nasze wózki dwukołowe taczkowe od przeszło 50 lat wykorzystywane są w najróżniejszych gałęziach przemysłu, znajdując zastosowanie w takich branżach jak:

  • browarnictwo,
  • branża spożywcza,
  • przemysł i fabryki,
  • branża motoryzacyjna,
  • spedycja i branża KEP,
  • i wielu innych sektorach gospodarki.

Obecnie ECI posiada w sprzedaży uniwersalne wózki dwukołowe, składane szufle wózków, akcesoria do wózka Expresso oraz inne aluminiowe wózki precyzyjnie dopasowujące się do Państwa indywidualnych potrzeb. Oferujemy Państwu blisko 2000 różnorodnych modeli aluminiowych wózków, o najróżniejszych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Modułowe wózki aluminiowe Expresso – konfigurowalna konstrukcja w świetnej cenie

Dzięki modułowej konstrukcji nasze aluminiowe wózki stanowią uniwersalne wózki dwukołowe. Mogą Państwo wybierać spośród najróżniejszych opcji konfiguracyjnych. Do standardowych zastosowań proponujemy wózki Expresso Standard, a dla bardziej wymagających klientów i specjalnych prac zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków Expresso o różnych rodzajach uchwytów, ogumieniu, typie kół, czy innych konfiguracjach opartych na różnorodnych częściach eksploatacyjnych. Naszą ofertę tworzy także młynarka, skłądane szufle wózków i wózki do transportu AGD, krzeseł i wielu innych produktów wymagających specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Wózki aluminiowe Expresso – wygoda użytkowania, profesjonalne wykonanie i najwyższa jakość w świetnej cenie

Oferując Państwu wózki aluminiowe Expresso, możemy zagwarantować 100% satysfakcji. Nasze wózki dwukołowe taczkowe, młynarki i inne wózki aluminiowe Expresso wykonywane są wyłącznie z najlepszej jakości materiałów, a także z uwzględnieniem najnowocześniejszych i sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych. Każdy wózek Expresso spełnia wszelkie wymagania, normy i certyfikaty krajowe oraz europejskie, dzięki czemu jego eksploatacja jest w pełni bezpieczna oraz efektywna.

Zachęcamy do składania zamówień, a w przypadku pojawienia się pytań do kontaktu z naszymi pracownikami. Służymy fachową radą na każdym etapie współpracy.

Zobacz wszystkie: Wózki transportowe


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017