Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 33 produktów.

Filtr produktów

Podnośniki osobowe Elevah
Podnośniki ELEVAH - Wysokość podnoszenia
Podnośniki osobowe Podnośniki Elevah

PODNOŚNIKI ELEVAH - To najbardziej kompaktowe urządzenia podnoszące ludzi oraz towary. W każdym podnośniku ELEVAH podnoszenie odbywa się ELEKTRYCZNIE. Dlatego często nazywamy te podnośniki jako drabiny elektryczne. Spełnienie oczekiwań naszych klientów było priorytetem. Nowe podnośniki elektryczne ELEVAH wykonane są w całości z profili aluminiowych, dzięki temu urządzenia są lekkie, łatwo modyfikowalne, oraz kompaktowe.

ELEVAH to platforma która cię uniesie !


Aby odpowiednio dobrać podnośnik do swoich potrzeb musimy się zastanowić do jakich prac, potrzebujemy zastosować to urządzenie, i gdzie docelowo ma ono pracować.

Podnośniki ELEVAH możemy podzielić na kilka grup np:

Podstawowy podział rozpocząć można od zdecydowania o technice poruszania się w poziomie podnośnikiem np:

SERIA: ELEVAH - To PODNOŚNIKI PRZEPYCHANE siłą ludzkich mięśni - ze względu na to iż sa to niesamowicie lekkie podnośniki na tyle, że łatwością przesunie każda pracująca na nich osoba. Dzięki temu podnośniki te są bardziej pzenośne i mobile niż seria ELEVAH MOVE.


SERIA: ELEVAH MOVE 
PODNOŚNIKI Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNY JAZDY 
- sterowanie z poziomu opertora, oraz skrętne rolki powodują, że podnośnik prowowadzi się bardzo precyzyjnie. Można skręcać w nim w miejscu oraz podróżować po hali z wysuniętym na żądaną wysokość koszu. Dzięki napędowi jazdy praca wykonywana z podnośniki odbywa się bardzo szybko. Inwestycja w podnośnik z napędem zatem może się szybko zwrócić tam gdzie liczy się prędkość obsługi regałów lub serwisu.

Koleją grupą na które możemy podzielić podnśniki jest grupa zastosowania - Podnośniki z oznaczeniem ELEVAH to podnośniki do prac serwisowych i obsługowych odpowiadające normie: EN280 bez dodatkowej półki do okdkładania towaru.

ELEVAH PICKING - podnośniki wyposażone w dodatkową półkę regulowną ręcznie lub elektryczne służącą do kolkcjonowania różnych towarów głównie z regałów sklepowych, magazynowych czy wysokiego składowania. Podnośniki takie odpowiadają normie UNI EN 3691-1 i nie są przeznaczone do prac serwisowych. Podnośniki ELEVAH PICKING służą do prac kolekcjonowania, dostarczania i odkładnia towaru. 

DLACZEGO ELEVAH ?

-szeroka gama podnośników umożliwa ich zastosowanie i wykorzystanie na wiele sposobów
-kompaktowa budowa i niewielki ciżar
-mobilność podnośników elevah - seriia move może po rampie sama wjeżdzać np na busa.
-innowacyjne rozwiązania dodatkowe takie jak oświetlene ostrzegawcze, czujniki, dodatkowe akumulaotry i przystawki zwiększające funkcjonalność.
-produkcja Europejska (włoska) - gwarancja jakości urządzenia
-serwis na terenie całej polski