Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 26 produktów.

Podłogi robocze

Podłogi robocze przeznaczone są do tworzenia dróg dojazdowych dla maszyn i pojazdów budowlanych na terenach podmokłych, w polach, i wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba organizacji tymczasowego dojazdu. Są to również wysokiej jakości podłogi do magazynów, na hale produkcyjne i warsztaty, gdzie służyć będą przez wiele lat.

Wszystkie oferowane przez ECI podłogi robocze wykonane zostały z trudno palnego tworzywa PE - wyprodukowanego z przetworzonej gumy, rozwiązanie ekologiczne, nie wpływa negatywnie na środowisko.

Gdzie wykorzystuje się podłogi robocze?

Podłogi robocze zapewnią stabilne podłoże wszędzie tam gdzie jest ono potrzebne. Są lekkie, antypoślizgowe i łatwo się je konserwuje.

Posiadamy ponad 25 modeli podłóg roboczych do Państwa zastosowania. Różnią się one wytrzymałością na ciężar, wzorem, poziomem antypoślizu oraz ogólnym przeznaczeniem do wewnątrz lub na zewnątrz.

Zamawiając paletę, kupujecie Państwo 30 sztuk podłóg.

Umożliwiamy wynajem podłogi roboczej jednorazowo wraz z montażem, demontażem i dostawą. Cena zarówno za kupno jak i wynajem uzależniona jest od ilości. Zapraszamy serdecznie do składania zapytań drogą elektroniczną lub o kontakt telefoniczny.