Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 1 produkt.
Strona główna Konstrukcje przemysłowe ze stali i aluminium

Galeria konstrukcji przemysłowych

Brak opinii

Konstrukcje przemysłowe ze stali i aluminium

Konstrukcje przemysłowe ze stali i aluminium to specjalistyczne projekty, które są wykorzystywane w przemyśle. Wykonywane są z tych dwóch materiałów, ponieważ są one lekkie, wytrzymałe i odporne na korozję. Konstrukcje przemysłowe ze stali i aluminium mogą pełnić różne funkcje, takie jak:

Konstrukcje stalowe i z aluminium - budownictwo przemysłowe, obiekty przemysłowe

Nasza firma specjalizuje się w produkcji konstrukcji przemysłowych ze stali i aluminium na zamówienie. Wykonujemy konstrukcje w szerokim zakresie, od podestów roboczych i dojść do maszyn i urządzeń, po specjalistyczne konstrukcje według zapotrzebowania naszych klientów.

Można wyróżnić kilka konstrukcji specjalnych:

Budownictwo przemysłowe to bardzo szeroki segment rynku, w którym projektuje i produkuje się bardzo dużo konstrukcji stalowych i aluminiowych mających różnorakie zastosowanie.

Projektowanie konstrukcji stalowej, aluminiowej

Wszystkie oferowane przez nas konstrukcje stalowe i aluminiowe dla przemysłu, oparte są projektem na etapie oferowania. Za projekt odpowiadają nasi projektanci z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji nietypowych. Ich głównym zadaniem jest stworzyć projekt budowy konstrukcji specjalnej zachowującej wymaganą ilość powierzchni, obliczyć wytrzymałość i przygotować kompletną dokumentację produkcyjno-wykonawczą.

Oferujemy konkurencyjne ceny i profesjonalne wykonanie. Nasze konstrukcje są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasze doświadczenie budujemy niezmiennie od 1992 roku. Naszym największym atutem jest terminowość i dyspozycyjność wobec klienta.

Jeśli szukasz konstrukcji przemysłowej ze stali lub aluminium, która spełni Twoje potrzeby, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję.

Budownictwo przemysłowe

Konstrukcje stalowe i z aluminium pod hale stalowe, hale przemysłowe, produkcyjne o różnym przeznaczeniu. Projekt i realizacja.

Dane kontaktowe:

ECI.COM.PL Sp. z o.o.
Kilińskiego 2
46-200 Kluczbork
Tel. (+48) 77 418 39 85
Email. eci@eci.com.pl