Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 12 produktów.

Frezarki do drewna, czopiarki do drewna Holzkraft

Przedstawiamy Państwu maszyny do drewna -  niezawodne frezarki do drewna i czopiarki za pomocą których obróbka drewna nie będzie dla Państwa jakimkolwiek wyzwaniem. Wykorzystywane przez profesjonalnych stolarzy urzązenia, zostały dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających zakładów stolarkich w Europie, dzięki czemu dostarczają wszystkie niezbędne naszym klientom funkcjonalności.

Frezarka lub czopiarka Holzkraft & Holzstar do drewna to jeden z wielu rodzai urządzeń do obróbki drewna, jakie mamy w swojej ofercie. Jeszcze kilkanaście lat temu, te urządzenia zastępowały ręczne dłuta. Frezarka do drewna wykorzystuje specjalnie dobrany frez, za pomocą którego poruszając się ruchem obrotowym, dokonuje obróbki drewna za pomocą zdejmowania nadmiaru materiału. Proces ten, pozwala stolarzowi uzyskać dowolny kształt przeznaczony do dalszej obróbki.

Najlepsza oferta frezarek do drewna Holzkraft & Holzstar

Frezarki do drewna i czopiarki z oferty ECI, wyprodukowane zostały przez Europejskich liderów w produkcji maszyn do drewna, producentów Holzkraft i Holzstar z Niemiec. Najwyższa jakość wykonania, ale przede wszystkim precyzja z jaką pracują wszystkie niemalże maszyny sprawiły, że dzisiaj praktycznie w każdym profesjonalnym warsztacie stolarskim znajdziesz te urządzenia. Specjaliści z zakresu projektowania użyteczności w maszynach takich jak frezarki do drewna soprawili, iż korzystanie z maszyn jest niezwykle komfortowe, co zostało przetestowane na etapie projektowania i produkcji urządzen testowych wiele lat temu. Dzisiaj maszyny te są praktycznie bezkonkurencyjne w komforcie użytkownia. Nie znajdziecie Państwo lepszych zarówno technicznie jak i cenowo frezarek do drewna i czopiarek na rynku niż Holzkraft i Holzstar. 

W przytpadku wątpliwości w wyborze konkretnego modelu urządzenia, zapraszamy gorąco do kontaktu z naszą firmą. Nasi specjaliści, z przyjemnością dobiorą dla Państwa odpowiednie urządzenie. 

Frezarki dolnowrzecionowe

ECI dostarcza Państwu wydajne i niezawodne frezarki dolnowrzecionowe, wyposażone w wózki jezdne lub pełne blaty żeliwne. Uchylne wrzeciona, które można regulować ręcznie lub elektrycznie, stoły boczne, stoliki jako przedłużenia blatu roboczego - to główne cechy przemawiające za zakupem frezaki dolnowrzecionowej.

Istnieje możliwość wykonania urządzenia o dobranej specyfikacji klienta. W tym celu, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego.