Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 13 produktów.

Drabina Faraone

Drabiny magazynowe Faraone przeznaczone są jak sama nazwa wskazuje, do wykorzystania wewnątrz magazynów różnego typu wielkości. Wykorzystywane są w sektorach budownictwa, handlu i szeroko rozumianego przemysłu. Są odpowiedzią na narastające potrzeby konkretnych rozwiązań dla firm zajmujących się magazynowaniem towarów w w/w sektorach. Drabiny Faraone to produkty Włoskie produkowane między innymi w Polsce. Firma ECI jest wiodącym dostawcą Drabin magazynowych Faraone.

Drabiny faraone - magazynowe

Wszystkie drabiny magazynowe faraone, posiadają certyfikaty CE i są produkowane zgodnie z normą Europejską oznaczoną kodem EN 131. Magazynówki faraone posiadają szerokie stopnie, niektóre modele z dodatkową powierzchnią antypoślizgową. Podest roboczy wraz z barierkami ochronnymi to podstawowe elementy wyposażenia drabiny magazynowej od Faraone. Te podzespoły, gwarantują najwyższą jakość bezpieczeństwa, a także sprawiają że drabiny faraone są łatwe w użytkowaniu i bezpieczne.

Drabina magazynowa Faraone - dostęp do regałów wysokiego składowania, bezpieczne przemieszczanie

Prawie każda drabina przeznaczona do wykorzystania w magazynie, firmowana marką FARAONE - wyposażona została w bezpieczne kółka, umożliwiające przemieszczanie jej z jednego miejsca w magazynie, na drugie. Obecnie dotępne magazynówki Faraone umożliwiają wejście na wysokość nawet 550 cm, co daje dostęp do większości regałów wysokiego składowania w magazynach i hurtowniach. Niektóre modele, ze względów technicznych (zdecydowana mniejszość) nie posiadają kółek.

Jakie firmy korzystają z drabin magazynowych Faraone?

Hurtownie, supermarkety, hipermarkety, centra handlowe, warsztaty, magazyny - spożywcze, budowlane, przemysłowe a także fabryki i firmy produkcyjne z regałami wysokiego składowania. To firmy, które w głównej mierze wykorzystują oferowane przez nas drabiny magazynowe marki Faraone.

Drabiny faraone posiadają dużą ilość akcesoriów dodatkowych, dostępnych opcjonalnie. Są to między innymi akcesoria umożliwiające łatwiejsze przemieszcanie, dodanie dodatkowych zabezpieczeń (w tym na czas użytkowania przez operatora) a także szereg innych udoskonaleń. Wszystkie standardowe modele drabin magazynowych Faraone, są w pełni dostosowane i przygotowane do pracy w magazynach.

Drabiny magazynowe Faraone w naszej ofercie: