Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 40 produktów.

Narzędzia spawalnicze - elektrody, spawarki, wózki spawalnicze

Wózek spawaliczny PRO 11 Scorpion

Brak opinii

Wózek spawalniczy model PRO12 Spider

Brak opinii

Wózek spawalniczy model PRO13 Mini Spider

Brak opinii

Wózek spawalniczy model PRO15 Wolf

Brak opinii

Wózek do mechanizacji spawania LIZARD

Brak opinii

Wózek do mechnizacji spawania GECKO

Brak opinii

Spawarka Holzmann TISA 160

Brak opinii

Spawarka Holzmann EISA 200

Brak opinii

Spawarka Holzmann TISA 200

Brak opinii

Spawarka Holzmann MSA 315

Brak opinii

Spawarka Holzmann PISA 200AC/DC

Brak opinii

Przecinarka plazmowa Holzmann DIPA 100

Brak opinii

Przecinarka plazmowa Holzmann DIPA 40

Brak opinii

Narzędzia spawalnicze - elektrody, spawarki, wózki spawalnicze

Wózki spawalnicze to małe urządzenia przeznaczone do automatyzacji procesu spawania metodą MIG/MAG.

W znaczącym stopniu ułatwiają spawanie długich elementów wymagających profesjonalnego wykończenia spawów. Wózki spawalnicze współpracują z półautomatycznymi spawarkami. Zadaniem wózków spawalniczych jest wykonywanie spoin pachwinowych, ciągłych oraz przerywanych. Wyższe modele oferują także możliwość wykonywania spoin zakładkowych oraz doczołowych. Dzięki wózkom spawalniczym, możemy wykonać precyzyjne cięcia na blachach różnego rodzaju. Wózki ECI zasilane są prądem sieciowym w dwóch wariantach 220 / 240 V.

Stabilne i równomierne przemieszczanie się wózków spawalniczych, zapewniają wysokiej jakości kółka oraz umiejscowiony w specjalnym miejscu magnes. Wózki mogą pracować na pochylonej powierzchni. Łatwy w obsłudze panel sterowania umożliwia zmianę prędkości posuwu wózków spawalniczych w dowolnej chwili, przerwania i wznowienie spawania, włączenie i wyłączenie magnesu oraz zmianę parametrów spawania. Wózki spawalnicze posiadają wyłączniki końcowe.

Wózki spawalnicze stosuje się w dużych firmach zajmujących się profesjonalnym spawaniem dużych i długich elementów. Dzięki nim, zautomatyzujesz proces produkcji w swojej firmie. Są niezawodne, trwałe przez lata. W ofercie ECI znajdziesz 7 modeli najlepszych wózków spawalniczych. Są używane przez setki klientów. Nie zajmujemy się sprzedażą tanich, awaryjnych oraz mało precyzyjnych wózków spawalniczych. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, odpowiadamy na wszystkie pytania. Doradzimy, bo mamy doświadczenie!.

Spawarki (inwertorowe) to najpowszechniej znane i używane urządzenia spawalnicze. Znajdują zastosowanie w firmach produkcyjnych, warsztatach ślusarskich, a także w przydomowych warsztatach.

Jakie parametry spawarki MIG/MAG są ważne w procesie doboru odpowiedniego urządzenia?
Warto zwrócić uwagę na producenta, cenę, wyposażenie opcjonalne, maksymalny prąd spawania [A], chłodzenie, zasilanie [V], rodzaj podajnika drutu, funkcję pulsu, sterowanie synergiczne, funkcję lutospawania, zabezpieczenie [A]. Każda z funkcji niesie za sobą udogodnienie dla spawacza. Jeżeli nie wiesz, jakich funkcji potrzebujesz - skontaktuj się z Nami, porozmawiajmy na temat twojej firmy i produktów jakie wytwarzasz, będziemy mogli wówczas zaproponować najlepszą spawarkę dla twojej firmy.

Oferowane przez ECI spawarki marki HOLZMANN to urządzenia oferujące maksymalny prąd spawania od 100 do 210 A, oraz średnicy elektrody od 2 do 5 mm.

Posiadamy urządzenia wielofunkcyjne, odpowiedzialne nie tylko za spawanie, ale również szybkie i precyzyjne, cięcie stali węglowej, stopowej, mosiądzu i miedzi. Te urządzenia wielofunkcyjne posiadają strumień plazmy umożłiwijący łatwe cięcie.


Narzędzia spawalnicze wspomagają proces spawania i są dodatkowym osprzętem do spawarek i warsztatów różnej wielkości, od małych po olbrzymie zajmujące się produkcją elementów ze stali.

Nagrzewnice z indukcją elektromagnetyczną przeznaczone są dla stanowisk montażowych w firmach produkcyjnych. Oferują moc od 1,5 kW do 3,5 kW. Te urządzenia, przeznaczone są przede wszystkim do demontaży części różnego typu, prostowania wgnieceń (np karoserii, niszczenia lakieru), luzowania zasiedziałych części i elementów metalowych (śruby, łożyska) a także do usuwania mas szpachlujących i uszczelniających.

Przecinarki plazmowe to urządzenia wysokiej jakości wspomagające proces spawania w firmach produkcyjnych i warsztatach. Posiadają kompaktową obudowę, są lekkie, przenośne, łatwe w obsłudze, posiadają czytelny wyświetlacz LED, ochronę przed przeciążeniem oraz skrzynkę na zapasowe części. Przecinarki plazmowe umożliwiają cięcie elementów metalowych metodą plazmową. Jest to bardzo popularne rozwiązanie stosowane na całym świecie. Jest to efektywna metoda cięcia, dlatego przecinarki plazmowe cieszą się ogromną popularnością.
Każda przecinarka plazmowa posiada takie elementy jak: źródło zasilania - źródło plazmowe, palnik plazmowy, przewód uziemniający, części eksploatacyjne.
Istnieje kilka rodzai palników plazmowych: gazowy (transferuje gaz do głowicy), napięciowy (przewodzi prąd do elektrody), łuku pilota (zamyka obwód elektryczny), czujnika wykrawającego obecność części eksploatacyjnych. Palniki występują w kilku kątach ugięcia np. 15° czy 75°. Istnieje równiez palnik zmechanizowany. Części eksploatacyjne przecinarek plazmowych to: osłona, nasadka, dysza, elektroda, pierścień zawirowujący.