Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 2 produktów.

Drabina aluminiowa 3x15

Drabiny aluminiowe trzyczęściowe z 15 szczeblami na każdą z trzech części, o udźwigu 150 kg na szczebel - to drabiny wysokiej klasy, przeznaczone do prac na najwyższych wysokościach w firmach, budynkach teatralnych, kinowych, galeriach handlowych itp. Są wykorzystywane do prac różnego typu, od naprawczych po remontowe zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Maksymalna wysokość na jaką można wejść po drabinie wolnostojącej wielofunkcyjnej 3x15 to prawie 12 metrów.

Drabiny aluminiowe 3x15

Drabiny 3x15 można wykorzystac a trzy sposoby, jako drabiny przystawne, rozkładane lub rozsuwane, dzięki zastosowaniu trzech części. W zalezności od wybranego mdoelu, niektóre 3x15 posiadają stopnie i stopki antypoślizgowe. Wszystkie modele drabin aluminiowych 3x15 są wzmocnione i gwarantują pełną stabilność podczas pracy. Wybrane modele, posiadają również możliwość ustawiania na schodach.

Bezpieczeństwo przy użyciu drabin aluminiowych 3x15

Wszystkie drabiny 3x15 wykonane zostały z najwyższej klasy surowców. Na rynku nie ma lepszej jakości. To jest najwyższa półka jakościowa. Drabina, po której użytkownik zamierza wejść i pracować na wysokości ponad 12 metrów musi być bezpieczna. Wlaśnie dlatego, sprzedajemy wyłącznie drabiny spelniające wszystkie neizbędne i najbardziej surowe normy bezpieczeństwa dotyczące wykorzystania drabin do wykonywania prac na dużych wysokościach. Drabiny 3x15 które oferujemy posiadają również certyfikaty dodatkowo potwierdzające ich jakość i odpowiednie przygotowanie względem bezpieczeństwa.

Najważniejsze cechy drabin aluminiowych 3x15

Drabiny trzyelementowe po 15 szczebli każdy element

Jeżeli szukasz wytrzymałej drabiny trzyelementowej w której każdy z elementów na piętnaście szczebli 3 lub 8 cm - zapraszamy do zakupu w Naszym sklepie internetowym z drabinami.