Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 5 produktów.

Kontener z otwieranym dnem osiatkowany

Brak opinii

Kontener do obracanych wideł

Brak opinii

Kontener z uchylną burtą czołową

Brak opinii

Kontenery samowyładowcze - koleby

Brak opinii

W tym miejscu znajdą Państwo kompleksową ofertę, w której skład wchodzą kontener wyspowy i kontener z uchylnym oraz otwieranym dnem. Nasz asortyment tworzą jedynie najlepszej jakości kontenery z otwieranym dnem, które wykonywane są z trwałych oraz mocnych materiałów zwieńczonych sztywną i niezawodną konstrukcją. Naszą ofertę tworzą przede wszystkim trzy rodzaje kontenerów:

Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją naszych kontenerów i pojemników stalowych.

Kontenery z otwieranym dnem – idealne rozwiązanie do Twojego zakładu

Nasze kontenery uchylne i kontenery z otwartym dnem do wózka widłowego doskonale sprawdzają się do przechowywania odpadów, złomu, wiórów, ścinek oraz wielu innych materiałów sypkich. Dno kontenerów otwiera się dzięki niezawodnej dźwigni, a podczas zamykania kontenera, podłoże zamyka się automatycznie. Każde kontenery wyspowe, uchylne i samowyładowcze z otwieranym dnem spełniają niezbędne normy, atesty oraz wymagania względem bezpieczeństwa i jakości.

Bogata oferta kontenerów samowyładowczych z otwieranym dnem w świetnych cenach

Dysponujemy kompleksową ofertą pojemników i kontenerów stalowych dostosowaną do Państwa potrzeb, wymagań oraz budżetu. Jesteśmy w stanie zaprojektować kontenery o dowolnych gabarytach, które spełnią Państwa indywidualne potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją oferowanych kontenerów i pojemników stalowych samowyładowczych oraz przeznaczonych do współpracy z wózkami widłowymi.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kompleksowe wsparcie podczas podejmowania zakupowej decyzji. Doradcy ECI służą Państwu merytoryczną pomocą na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami oraz do odwiedzenia pozostałych kategorii z zakresu przechowywania i transportowania materiałów i odpadów.

Zobacz pozostały osprzęt do wózków widłowych.