Kontenery z otwieranym dnem - ECI

Kontenery z otwieranym dnem

Wyświetlanie 1 - 5 z 5 wyników
Wyświetlanie 1 - 5 z 5 wyników

W tym miejscu znajdą Państwo kompleksową ofertę, w której skład wchodzą kontener wyspowy i kontener z uchylnym oraz otwieranym dnem. Nasz asortyment tworzą jedynie najlepszej jakości kontenery z otwieranym dnem, które wykonywane są z trwałych oraz mocnych materiałów zwieńczonych sztywną i niezawodną konstrukcją. Naszą ofertę tworzą przede wszystkim trzy rodzaje kontenerów:

  • kontener z otwieranym dnem do wózka widłowego,
  • kontener samowyładowczy z otwieranym dnem,
  • kontener na odpady z otwieranym dnem.

Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją naszych kontenerów i pojemników stalowych.

Kontenery z otwieranym dnem – idealne rozwiązanie do Twojego zakładu

Nasze kontenery uchylne i kontenery z otwartym dnem do wózka widłowego doskonale sprawdzają się do przechowywania odpadów, złomu, wiórów, ścinek oraz wielu innych materiałów sypkich. Dno kontenerów otwiera się dzięki niezawodnej dźwigni, a podczas zamykania kontenera, podłoże zamyka się automatycznie. Każde kontenery wyspowe, uchylne i samowyładowcze z otwieranym dnem spełniają niezbędne normy, atesty oraz wymagania względem bezpieczeństwa i jakości.

Bogata oferta kontenerów samowyładowczych z otwieranym dnem w świetnych cenach

Dysponujemy kompleksową ofertą pojemników i kontenerów stalowych dostosowaną do Państwa potrzeb, wymagań oraz budżetu. Jesteśmy w stanie zaprojektować kontenery o dowolnych gabarytach, które spełnią Państwa indywidualne potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją oferowanych kontenerów i pojemników stalowych samowyładowczych oraz przeznaczonych do współpracy z wózkami widłowymi.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kompleksowe wsparcie podczas podejmowania zakupowej decyzji. Doradcy ECI służą Państwu merytoryczną pomocą na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami oraz do odwiedzenia pozostałych kategorii z zakresu przechowywania i transportowania materiałów i odpadów.


Europejskie Centrum Innowacyjne
Właściciel: Kamil Pyclik

Ulica: Kilińskiego 2
Kod pocztowy: 46-200 Kluczbork
Województwo: Opolskie
NIP: 751 166 31 65
REGON: 160286736
Telefon:
(+48) 77 418 39 85

FAX: (+48) 77 418 76 97
E-Mail: eci@eci.com.pl

Mapa dojazdu (by Google)

Dodaj opinię o naszej firmie

Europejskie Centrum Innowacyjne | 2017