Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 92 produktów.

Na zamówienie

Europejskie Centrum Innowacyjne od początku działalności firmy koncentrowało się na dostarczaniu naszym klientom rozwiązań specjalnych wykonywanych lub importowanych na zamówienie.

Rozwiązania, takie których nie można nigdzie kupić od ręki, projektujemy i wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego zespołu: projektantów, handlowców i inżynierów. Oprócz urządzeń znormalizowanych, projektujemy takie, które sprawdzą się w środowisku pracy klienta. Wysokiej jakości konstrukcje stalowe i aluminiowe, wykonywane pod indywidualny projekt klienta, to nasza specjalność.

Konstrukcje specjalne na zamówienie

Poniżej znajdą Państwo przykłady realizacji wykonanych konstrukcji aluminiowych. Są to między innymi: podesty jezdne, schody aluminiowe, drabiny, podesty  do obsługi maszyn i urządzeń. Oprócz tego wykonujemy konstrukcje stalowe oraz nierdzewne w naszym zakładzie produkcyjnym w Kluczborku. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych oraz konsultacji w doborze odpowiedniego urządzenia z naszymi doradcami pod nr. telefonu 77 418 39 85.