Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
W tej kategorii nie ma produktów.
Drabiny Drabiny pionowe, mocowane, włazowe

  Drabiny pionowe, mocowane, włazowe

  Drabina pionowa, mocowana zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do miejsc znajdujących się na dużej wysokości budynku. Drabiny pionowe wykonywane są ze stali ocynkowanej, stali nierdzewnej, stali kwasoodpornej. Dzięi surowcom najwyższej klasy, mogą być montowane na wiele lat, zapewniając odporność na warunki atmosferyczne. W zależności od potrzeb naszych klientów, drabinę pionową, mocowaną, włazową - możemy dopasować do indywidualnych oczekiwań, ponieważ jesteśmy ich wieloletnim producentem.

  Drabiny włazowe

  Drabina włazowa to ekonomiczne rozwiązanie, umożliwiające wchodzenie nie tylko na budynki ale również np. na zbiorniki i budowle różnego typu. Mogą być montowane w sposób prosty lub na ukos, w zależności od dostępnego miejsca. Mogą być wykorzystane jako drabiny pionowe, umożliwiające wejście na budynek, konstrukcje, zbiornik itp. Mocuje sę je na stałe.

  Oferowane przez ECI drabiny włazowe są produkowane zgodnie z uwzględnieniem wymagań jakie nakładają normy bezpieczeństwa, DIN 14 094-1 (drabiny ewakuacyjne) i EN ISO 14 122-4 dotyczącą wejść przy urządzeniach mechanicznych.

  W zależności od Państwa potrzeb, produkujemy drabiny pionowe, mocowane włazowe spełniające wybrane normy bezpieczeństwa:

  Drabina pionowa, mocowana, włazowa

  Drabina włazowa jest łatwa w montażu i stosowana jest przy wejściach na budynki. Produkowane są w sposób zgodny z  wytycznymi dotyczącymi norm DIN 18 799-1, DIN 14 094-1, ISO 14 122-4. Drabiny włazowe posiadają:

  W produkcji i montażu drabin pionowych, mocowanych, włazowych stosuje sie połączenia szczebli z podłużnicami (np. o wymiarach 60 mm na 25 mm + szczebel ryflowany np. 30 x 30 mm), łączniki pałąka ochronnego (przykładowa szerokość takiego łącznika wynosi 66 mm), pałąk ochronny z aluminium lub stali ( przykładowa średnica Ø 700 mm, wysokość np. 80 mm).

  Dabiny mocowane do ściany na stałe, drabiny pionowe jednoelementowe

  Stosowane są przy budynkach i konstrukcjach o wysokości do 10 metrów. Ich wykonanie jest zawsze zgodne z wytycznymi jakie nakładają normy bezpieczeństwa w zakresie zarówno produkcji,  jak i montażu, bezpieczeństwa. W procesie produkcji drabin mocowanych do ściany na stałe, uwzględnia się:

  Drabiny mocowane do ściany na stałe, drabiny pionowe wieloelementowe

  Oferowane drabiny wieloelementowe do montowania na stale przy budynkach, mogą być wyposażone w tzw. podest pośredni. Może być on wykorzystywany do rożnych celów, w głównej mierze jako miejsce chwilowego odpoczynku podczas wchodzenia i schodzenia z drabiny.

  Drabiny pionowe wieloelementowe z podestem pośrednim, jak wszystkie - spełniają normy bezpieczeństwa. Stosowane są przy budynkach powyżej 10m. Przy drabinach ewakuacyjnych, dłuższych niz 10m, wymagane jest zastsowanie podestu spoczynkwoego pośredniego.

  Zapraszamy do wspólpracy z firma ECI - bezpośrednim producentem drabin pionowych. Oferujemy najlepsze ceny na rynku.

  Zadzwoń lub napisz, przekonaj się.

  Tel. (+48) 77 418 39 85
  Mail. eci@eci.com.pl