Od 1992 roku wspieramy europejskich przedsiębiorców
Jest 8 produktów.

Wózki do transportu po schodach

Przedstawiamy Państwu najnowszą gamę wózków do wnoszenia ciężarów na schodach. Wózki do transportu na schodach, przygotowane zostały dla osób, które nacodzień muszą mierzyć się z wnoszeniem i znoszeniem ciężkich przedmiotów z wysokich budynków od kilku do kilkunastu pięter. Nie zawsze istnieje możliwość użycia windy. Są też takie towary, które ciężko wnieść nawet w dwie osoby, a ilość miejsca na np. klatce schodowej, jest tak mała - że nie możemy wspomóc się kolejnymi osobami. W tym przypadku wózek do transportu po schodach, który przygotowaliśmy dla Państwa w kilka wersjach - będzie odpowiednim rozwiązaniem.

wózki do transportu po schodach

Wózek schodowy - czym się charakteryzuje?

Standardowe wózki dwukołowe, przeznaczone są na ładunki o masie do 150 kilogramów i nie są przeznaczone do jazdy na schodach. Tylko nieliczne modele, posiadające dodatkowe kółka, mogą transportować mniejsze towary na schodach. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu wózki do schodów z lini premium, tak aby poprawić jakość pracy mając na uwadze jednocześnie jakość i cenę. Wózki transportowe, które oferujemy są używane przez tysiące firm w całej Europie.

Najnowszy wózek schodowy CARGO MASTER został wyposażony w napęd elektryczny i umożliwia transportowanie na schodach, towarów o wadze nawet 200 kilogramów. Występuje w dwóch wersjach udźwigu 160 kg oraz 200 kg. To idealne wózki do przewożenia na schodach w szeroko rozumianym przemyśle oraz handlu detalicznym. Dostawa ciężkiej i nieporęcznej pralki, zmywarki, suszarki czy lodówki - już nie będzie żadnym problemem. Wózki schodowe które dla Państwa przygotowaliśmy zrobią to praktycznie samodzielnie.

Wózki do transportu schodowego: Niska waga i solidna konstrukcja!

Oferujemy tylko wózki schodowe najlepszej jakości, dzięki czemu nasi klienci stale do nas wracają, wraz z rozwojem ich przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w dostarczaniu wózków schodowych budowanych modułowo - co oznacza, że w przypadku jakiejkolwiek awarii dowolnego elementu wózka, możemy go wymienić bez problemu. Wszystkie części zamienne znajdują się przez cały czas na magazynie. Warto dodać także, iż awarie wózków zdarzają się niezwykle rzadko, o czym mamy naadzieję przekonają się Państwo już niebawem.

Niezwykle lekki wózek schodowy w zasięgu twojej firmy. Sprawdzona, zaprojektowana przez najlepszych projektantów i inżynierów lekka konstrukcja wózka sprawia, że jest on najlepszy w swojej klasie. Dążąc do perfekcji uzyskaliśmy wózek transportowy z aluminium najwyższej klasy, z mnożliwością transportowania do 200 kg jednocześnie. Nie ma lepszych wózków tego typu na rynku Europejskim.

Wózki schodowe: Akcesoria

Do oferowanych przez nas wózków transportowych na schody, posiadamy również akcesoria różnego typu:

Jeżeli potrzebują Państwo kupić wózek schodowy w ilości hurtowej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego - zaproponujemy lepszą cenę. Jestesmy w stanie wyprodukowac i dostarczyć każdą ilość. Wózki do jazdy na schodach sprzedajemy od 1992 roku - wiemy o nich wszystko.